Іваненко Світлана Олексіївна

Психолог, психотерапевт
Лікар Іваненко Світлана Олексіївна спеціалізується в області психології і психотерапії. Надає послуги психологічного консультування при лікуванні стресів і фобій, індивідуальної і сімейної психотерапії, еріксоновського гіпнозу, гештальт-терапії, займається проведенням тренінгів, в тому числі арт-коучинг.

Доброжелательная и культурная женщина. Если повезет к ней попасть на лечение – считай повезло, хорошо делает свою работу, поможет обязательно.
Николай
Не думал, что мне с женой придется посещать психотерапевта. Рад, что нашим врачом была Светлана Алексеевна – ее сеансы реально помогли нам, думаю еще будем обращаться.

• Миколаївський національний університет імені В. А. Сухомлинського, факультет психології (1994 р.)

• 2005 р.-курси "Еріксонівський гіпноз", "Нейролінгвістичне програмування", Перша тренінгова компанія, м. Миколаїв
  • 2010 р. — курси "Позитивна психотерапія", Візбаденська академія позитивної психотерапії
  • 2012 р. — гештальт-терапевт, 2-й ступінь, Московський інститут гештальта і психодрами
  • 2012 р. — тета-психолог, ThetaHealing Institute of Knowledge, м. Одеса
  • 2013 р.- спеціалізація з сімейної психотерапії, Московський інститут гештальта і психодрами
  • 2014 р. — арт-коучинг, Східно-Українська асоціація арт-терапії, м. Київ

• Європейська асоціація психотерапевтів WAPP