Лікарі психологи в Києві (метро Дніпро)

Последнее время стала записываться к Сергею Владимировичу на иглоукалывание. Очень довольна результатом. Врач опытный, все делает быстро и четко. Во время процедуры даже дискомфорта не ощущаешь. Спасибо, доктор, успехов Вам.
23 лютого '19 г.
Эдуард
Работой более, чем доволен
13 листопада '16 г.
Алексей
Сеансы Елены Викторовны очень нам помогли, обращались всей семьей.
12 серпня '16 г.
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Гірудотерапевт, Гомеопат, Медичний психолог
Лікар спеціалізується в області рефлексотерапії, мануальної терапії, гірудотерапії, гомеопатії та медичної психології. В процесі лікування використовує масажні методики і голковколювання. Професійно виконує класичний, спортивний і антицелюлітний масажі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі м.Кловська72м.Арсенальна134м. Дніпро3913
Психолог
Лікар-психолог, надає медичну допомогу пацієнтам дитячого та дорослого віку. Проводить індивідуальні консультації та групові тренінги. Для лікування застосовує екофасілітатівний підхід. Вирішує конфліктні ситуації, включаючи внутрішньоособистісні кризи. Коригує поведінку дітей, мотивує особистісний ріст у дорослих. Крім того, займається психотерапією при депресіях, фобіях, тривожних розладах. Лікує психосоматичні недуги.