Лікарі психологи в Києві (метро Кловська)

Спеціаліст сподобався! Задавала правильні питання, спілкування ненав'язливе. В кабінеті дуже комфортабельно, що навіть забуваєш що ти на прийомі у лікаря. Ми детально обговорили питання які мене турбували, та вже почали опрацьовувати їх. Прийду повторно.
29 лютого '20 г.
05.03.2017
Все дуже сподобалося! обов'язково буду до неї звертатися. Лікар стимулює до спілкування з пацієнтом, розмовляти з нею приємно та легко. Досить комфортна обстановка в кабінеті. За один сеанс допомогла розібратися в багатьох питаннях.
25 лютого '20 г.
Последнее время стала записываться к Сергею Владимировичу на иглоукалывание. Очень довольна результатом. Врач опытный, все делает быстро и четко. Во время процедуры даже дискомфорта не ощущаешь. Спасибо, доктор, успехов Вам.
23 лютого '19 г.
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Гірудотерапевт, Гомеопат, Медичний психолог
Лікар спеціалізується в області рефлексотерапії, мануальної терапії, гірудотерапії, гомеопатії та медичної психології. В процесі лікування використовує масажні методики і голковколювання. Професійно виконує класичний, спортивний і антицелюлітний масажі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Кловський узвіз, 7, БЦ Карнегі м.Кловська72м.Арсенальна134м. Дніпро3913
Психолог, Сексолог, Сімейний психолог
Доктор Вернигор Ольга Сергіївна спеціаліст другої категорії, надає послуги сімейного психолога, сексолога. Займається лікуванням депресії, тривожності, нервозності, різних фобій, безсоння. Працює з сімейними парами, дітьми, підлітками. Вирішує сексуальні проблеми, допомагає справлятися з втратами пам'яті, стресами, придушення, гноблення, невдоволенням собою, неконтролюючих емоціями, агресивністю, дратівливістю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Леоніда Первомайського, 9 (каб. 9) м.Кловська52м.Печерська137м.Олімпійська298