Казар'ян Павло Ашотович

Психолог, психотерапевт
21 рік досвіду
Лікар Казар'ян Павло Ашотовіч спеціалізується в області психології і психотерапії. Надає послуги з відновлення, реабілітації та реосоціалізації алко- і наркозалежних пацієнтів. Керівник Центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Джерело».

Тимур
Кто решил серьезно завязать с любого рода зависимостью, советую обратиться к Казарьяну. Поверьте, Павел Ашотович сможет вас мотивировать, и вместе с доктором добьетесь нужных результатов. У меня лично все получилось!
Анжела
Стыдно признаться, были у меня с алкоголем проблемы. Обратилась к Павлу Ашотовичу, прошла у него лечебный курс, теперь сама удивляюсь и радуюсь, что преодолела эту зависимость.
Александр
Когда родные повлиять не могут никак, вот к доктору приходят. Казарьян знает, как от зависимости избавить, так чтобы без вариантов, я убедился.

• Миколаївський національний університет імені В. А. Сухомлинського, факультет психології (закінчення навчання 2015 р.)

• Курси тренерів-консультантів з сімейних проблем при Одеському єврейському культурному центрі.
  • Курси тренерів з НЛП (нейролінгвістичне програмування) компанії "Pucelik Consalting Groop".

• Член Національної спілки журналістів України.