Лікарі психологи в Києві (метро Берестейська)

Елена Г.
Лікар професіонал найвищої категорії! Настільки точної та конкретного розмови по моїй проблемі, у мене ще не було. Я була у дуже багатьох психологів різноманітних клінік, але зараз я можу точно сказати, що я знайшла потрібного мені фахівця. Дякую!
07 лютого '20 г.
Тамара
Прийом пройшов просто відмінно! Лікар з півслова зрозумів всю суть проблеми моєї дитини. Нічого зайвого. Дуже детально пояснив суть проблеми та методи її вирішення. Розповів як правильно діяти в тій, чи іншій ситуації. Я дуже задоволена результатом прийому.
27 лютого '20 г.
Татьян
Консультація пройшла добре і результативно. Ми багато років ходили по лікарях - кардіологів, терапевтів, невропатологів, вважаючи, що проблема криється в якомусь фізичному захворюванні. Зробили десятки досліджень і аналізів, але лікарі нічого конкретного не знаходили. Поки не звернулися до цього фахівця. Як виявилося, проблема крилася зовсім в іншому. Дякуємо лікарю!
17 лютого '20 г.
Юлия Н.
Консультація пройшла дуже плідно. Лікар справив на нас дуже приємне враження, буквально за один сеанс, вона змогла допомогти у подоланні проблем моєї дитини. Я дуже вдячна фахівцю. Сподіваюся що і в подальшому ми будемо співпрацювати.
16 березеня '20 г.
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування з використанням арт-терапевтичних технік (пісочна терапія, робота з асоціативними картами, казкотерапія), психодіагностика, психокорекція, тренінги, майстер-класи.
Психологічне консультування, психокорекція.
Консультація От 2000 грн.
Психологические консультации, коуч-сессии.
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, психодіагностика, психокорекція.
Консультування, групова терапія
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, психокорекція, тренінги, майстер-класи.
Сімейний лікар, Терапевт, Психолог, Психотерапевт
Сімейний лікар, терапевт, психолог, психотерапевт проводить консультативний прийом пацієнтів від 3-х років. Доктор лікує гострі та хронічні захворювання внутрішніх органів, володіє технікою медикаментозної біопунктури. Як психолог консультує при психосоматичних симптомах, неврозах, фобіях, панічних атаках, в разі складнощів у взаєморозумінні з партнером, дітьми.
Консультація от 350 грн.
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, профконсультування, психодіагностика, тренінги, лекції, майстер-класи.
Практичний психолог
Психолого-педагогічне, сімейне, професійне, геронтопсіхологіческое, суицидально-психологічне, онкопсіхологіческое, по організації громадянського суспільства і демократизації - консультування. Автор понад 550 наукових робіт, в тому числі більше 20 книг
Консультація от 1500 грн.