Добрий Олександр Єгорович

Психолог, Психотерапевт, Сексолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Консультація 2200/3200 грн.
Застосовує на практиці унікальну методику, яка створена шляхом інтеграції сучасних досягнень світової психотерапії з класичною психологією. Методика надає можливість швидко, комфортно, легко і з задоволенням отримати необхідні зміни для себе і почерпнути життєві ресурси.Займається проблемами взаємин з партнером і оточуючими, негативного ставлення до себе і життя, низькою самооцінкою. Допоможе побудувати прекрасні відносини, полюбити, прийняти себе і життя, впоратися з любовною залежністю, втратою близьких і розставанням з улюбленими, важкими емоційними станами, депресією, страхами і панічними атаками, психосоматичними захворюваннями, зрозуміти сенс життя, відчути її повноту, безпеку і щастя. Допоможе розібратися в ситуації, прийняти вірне рішення і знайти потрібні ресурси, буде супроводжувати Вас, поки самостійно не почнете приймати рішення і насолоджуватися щасливим життям.

Софія
Я мала себе полюбити. Можливо це дуже легко, але для мене якось було важко) користувалася різними порадами з інтернету, але вистачало ненадовго, користувалася різними афірмаціями, на зразок «я красива, товариська» і тп. Бувало допомагало на якийсь час, всередині росла впевненість, але варто було комусь нагадати про мою сором’язливості та не уміння спілкуватися, як вся впевненість пропадає кудись і знову все повертається на старі місця. Зараз ще відвідую консультації Доброго Олесандра, відчуваю що допомагають. Впевнено, а не самовпевнено, висловлюю свою власну думку та проявляю індивідуальність, збільшується коло знайомих, друзів, просто стала помітною, та цікавим співрозмовником)
Очень хорошо со мной пообщался, был корректен, добродушен. Очень приятно было общаться и у него такая интересная методика! Я пообщалась и сразу увидела результаты. Может через какое то время еще раз запишусь вместе с мужем.
Александр
Спасибо Александру за помощь. С первого приёма я мог открыто говорить о своей проблеме, чувствовал себя комфортно. В ответ слышал понимание и полезные рекомендации. Хороший центр.
Сергей
Хороший центр, рекомендую!
19 квітня '17р.
Очень хороший специалист,я всем довольна очень даже,мне и моей дочке помог,очень благодарна ему,всем советую
19 квітня '17р.
Александр Егорович, смотрит на вещи под таким углом, под которым и не догадаешься найти решение. Он вызывает доверие, которое дает уверенность в его словах.
Антон
Рекомендую. Сложно было принять, то что я бываю не прав, по этому часто попадал в конфликты. Теперь отношусь к этому попроще. Спасибо !
Жанна
Александр Егорович действительно хороший специалист, который помог мне справиться с моими проблемами и пережить сложный период в моей жизни. Благодаря его консультациям и советам я чувствую себя значительно лучше, Хотелось бы выразить оргомную благодарность доктору за оказаную помощь!
Я боялась того, что меня послушают, а потом что-то спросят и я опять буду говорить, но нет. Проблема была устранина, а я действительно уходила с приливом новых сил, энергии и желанием неупускать время, которое у нас всех есть, но не бесконечно. Александр Егорович, человек с опытом и огромным професионализмом. Большое Вам спасибо !
Консультация прошла прекрасно, я осталась довольна, буду обращаться еще!
Долгое время были конфликты с дочерью, совсем не понимали друг друга. Благодаря помощи Александра у нас все наладилось. Даже не могла себе представить, что у нас настанут дружеские, теплые отношения, как у мамы и дочки. Бесконечно вам благодарна.
Очень хороший психолог - Александр Добрый. За свою жизнь ходила к нескольких психологов, пока он для меня лучший (есть с чем сравнивать).
Мне очень помог Александр Добрый. Когда мне стало плохо на душе я обратилась к нему. На первую консультацию я как то сильно идти не хотела, но потом мне стало легче и я спокойно посещала его. В конце нашего сеанса мне даже уходить не хотелось, с ним было хорошо и не страшно, так что всем советую у кого есть проблемы, только этого психолога.
Диана
Долго пыталась сама справиться со своими страхами, пока они не переросли в фобию. Постоянные панические атаки мешали нормально жить, потому я наконец осознала - пора обратиться к специалистам. Мне посоветовали доктора Доброго. Интуитивно почувствовала, что он сможет мне помочь и не ошиблась. Спасибо большое
Таня
Я очень благодарна Александру за помощь. В результате наших бесед вы помогли мне сделать правильный выбор в моей ситуации. Мне было очень приятно с вами работать. Я говорю вам ОГРОМНОЕ СПАСИБО за помощь и желаю вам удачи в вашей работе.
Очень профессиональный психолог. Александр помог мне познать себя и выяснить причины, которые мешают мне жить. Теперь со всеми проблемами буду обращаться только к нему.

• Московський державний університет ім. Ломоносова, психологія.

• RPT (Reference Point Therapy) - тренер Саймон Роуз (засновник), терапевт RPT.
  • Інститут холододинаміки, майстер - холододинаміки.
  • Інститут інтегративної сімейної терапії, розстановник.
  • Центр сучасних НЛП технологій, майстер НЛП.

• Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України;
  • Товариство практиктикуючих гештальт підхід психологів;
  • Українська асоціація холододинаміки;
  • Міжнародна асоціація нейролінгвістичного програмування.

Лікар - психолог, психотерапевт, сексолог надає послуги:

• індивідуальне консультування
  • сімейне консультування;
  • індивідуальні та групові сеанси психотерапії.

Консультації з проблем

1. Труднощі у відносинах з партнером:
  • проблема вибору, невизначеність щодо правильності вже зробленого вибору;
  • нерозуміння, невміння або нездатність домовитися з коханою людиною;
  • негативні переживання: ревнощі, власна дратівливість, агресія, холодність у стосунках;
  • зрада, фізичне або психологічне насильство.
Негативне ставлення до себе і світу:
  • низька самооцінка, невпевненість в собі;
  • відчуття неповноцінності (недостатності);
  • особистісний ріст:
  • недовіра до світу.
Переживання важкого емоційного стану:
  • різноманітні страхи: смерті (своєї або своїх близьких - батьків, дітей, другої половинки), закритого або відкритого простору, темрява, переслідування, публічних виступів, змін, втрати стабільності, прийняття рішень, вираження своїх почуттів та потреб;
  • депресивні переживання: немає відчуття щастя, нічого не бажається, ніщо не радує;
  • панічні атаки;
  • комплекс вини;
  • психосоматичні захворювання.
Переживання закінчення любовних/шлюбних стосунків, втрати партнера або нерозділеного кохання.Любовний трикутник.Пошук сенсу і цілей, складність у самовизначенні (я не знаю, чого хочу від життя, заплутався в собі), сумніви в правильності вибору професії, місця роботи, місця проживання.Труднощі у відносинах:
  • з батьками: конфлікти, непорозуміння, власна дратівливість, агресія у відносинах і відчуття провини за це;
  • з дітьми: дитяча агресія, істерики, страхи, хамство;
  • з оточуючими: сором'язливість, ніяковість, невміння налагодити контакт, відсутність друзів, переживання самотності, конфліктні стосунки.
Співзалежність: болісна залежність від іншої людини та її думки, необхідність схвалення ззовні, бажання виправдати очікування оточуючих.Переживання горя і втрати.Труднощі в сексуальній сфері.Головні болі, болі внутрішніх органах, хронічна втома, відновлення від стресів, інсультів, болю в хребті, остеохондрозу, радикуліту, зміщення хребців, невралгії, м'язових спазмів.
Схожі спеціалісти:
Андролог, Сексолог, Уролог, Венеролог