Лікарі психологи в Києві (метро Академмістечко)

Алла В.
Уже на першому сеансі лікар, допомогла мені зрозуміти проблему моєї дитини, та детально розібрали одну з них. Дуже професійний лікар. Перший сеанс сподобався як мені, так і дитині. Уже записалися на наступний. Буду рекомендувати лікаря.
02 березеня '20 г.
Olga
Юлія Леонідівна дуже приємна людина, відразу ж завойовує прихильність до себе. Сподобалася структурованість сесії і професійний підхід, використання різних методик. Дитині вона також сподобалася. Впевнений, що з таким лікарем результат буде позитивний.
19 березеня '20 г.
Психотерапевт, Психолог
Лікар працює Онлайн. Сеціалізіруется на діагност психологічних, психічних і поведінкових розладів прикордонного спектру, психотичних розладів. Проводить психокоррекцию і психотерапію. Веде прийом дітей з 14 років і дорослих.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація онлайн від 1200
Практичний психолог, психотерапевт-психоаналітик
Девіз з яким йде по життю «Якщо ви не керуєте власними цілями, ними керує хтось інший». Обрала професію психолога, бо має бажання робити людей щасливими.