Головко Олег Олександрович

Проктолог, Хірург
Лікар-проктолог, спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб товстої кишки. Надає послуги консультації. Видаляє геморой і анальні кондиломи, проводить лігування геморою. Застосовує малоінвазивні методики і кріохірургію. Крім того, лікує проктит і його ускладнення.

Ирина Петровна
В ноябре 2016 делала колоноскопию и фгдс под наркозом у доктора Головко. Осталась довольна всем, врачебный профессионализм и внимательность. Можно задать любой вопрос, очень подробно и понятно донесена информация. Огромное спасибо.
Благодаря Олегу Александровчиу я избавилась от неприятной болезни, мучившей меня годами. спасибо доктору за внимательность. ответственный подход к работе и профессионализм. Я очень довольна выбором врача.
Раиса
Врач серьезно подошел к проблеме. Рекомендую.
Вадим
Спасибо огромное доктору за высокий профессионализм и человеческое отношение
Ігор
Фахівець своєї справи, все знає чітко, глибоко і професійно, і головне, він самовдосконалюється, навчається та розвивається. Консультації на всі сценарії розвитку подій, по всім незручним питанням і хворобам спеціалізації. Бачить та прогнозує розвиток хвороби, рекомендує найоптимальніший план дій з викладкою плюсів і мінусів того чи іншого варіанту. Це той лікар, який на своєму місці і працює з повною віддачею, це той, хто кожен день заслуговує на подяку і він її отримує. Лікар - молодець. На даний момент працює в гарній клініці з чудовою матеріальною базою - Oxford Medical. Однозначно рекомендую

• 2007 р. — Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, лікувальний факультет №4, м. Київ;
  • 2010 р. — інтернатура за фахом "Хірургія" на базі кафедри хірургії і судинної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л.Шупика, м. Київ ;
  • 2012 р. — клінічна ординатура за фахом "Хірургія" на базі кафедри хірургії і проктології НМАПО ім. П.Л.Шупика, м. Київ;
  • 2013 р. — аспірантура в НМПА ім. П.Л. Шупика на кафедрі хірургії і проктології;
  • 2013 р. — спеціалізація по проктології в НМПА ім. П.Л. Шупика на кафедрі хірургії і проктології.

• 2012 р. — спеціалізація за фахом "Проктологія" на кафедрі хірургії і проктології НМАПО ім. П.Л.Шупика, м. Київ.