Лікарі проктологи в Києві (метро Тараса Шевченко)

Сергей
Результат которого я ожидал.рекомендую .профессионализм ,отношение всего коллектива во главе с Игорем Евгеньевичем не оставило меня без положительных эмоций .очень благодарен.
30 листопада '-1 г.
Володимир
Гарний лікарь,велика подяка!
30 листопада '-1 г.
Наталья В.
Доктор помог мне вылечить геморрой, который появился после рождения второго ребенка. Сколько я натерпелась, не передать словами. Лечение было долгим, но дало результат. Долго сидела на диете, боялась, чтобы не возникло трещин. Спасибо Вам огромное за помощь!
26 лютого '19 г.
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Лікар займається лікуванням різних захворювань хірургічними методами. Виконує поліпектомію, герніопластику, геморроїдектомію. Спеціалізується на хірургії м'яких тканин. Також лікує проктологічні хвороби консервативними методами. Здійснює ведення пацієнтів в післяопераційний період.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Проктолог
Проктолог Яремчук Ігнат Олександрович має 19-річний стаж, вищу категорію, є кандидатом медичних наук. Надає кваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні геморою різної форми, стадії, поліпів, свищів ректальної кишки, парапроктиту. Володіє навичками застосування малоінвазивних методів в лікуванні геморою, проводить ректоскопію.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Хірург, проктолог
Лікар спеціалізується на наданні екстреної допомоги. Займається оперативним видаленням новоутворень, гриж, поліпів. Спеціалізується на лікуванні захворювань прямої кишки. Лікує геморой, анальні тріщини, аномалії розвитку кишечника. Приймає в плановому порядку.
Хірург, проктолог
Геннадій Пилипович є спеціалістом з малоінвазивної та естетичної проктології. Досконало володіє сучасним методом безопераційного лікування внутрішнього геморою - методом латексного лігування. Проводить висічення зовнішнього геморою за допомогою лазерної хірургії. Видаляє новоутворення аноректальної області, поліпи, анальні тріщини за допомогою радіохвильової та лазерної хірургій. Допомагає пацієнтам позбавитися таких проблем як ліпоми, атероми, бородавки, папіломи, новоутворення шкіри, утворення підшкірної жирової клітковини, врослі нігті та інших.
Хірург, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар хірург, надає послуги з оперативного лікування при патології малого тазу, гострій хірургічній патології, при патології прямої кишки. Закінчила Донецький Державний мед.універсітет.
Консультація от 580 грн.