Лікарі проктологи в Києві (метро Театральна)

Буда на прийомі в Олександра Вікторовича. НАДЗВИЧАЙНИЙ ЛІКАР, я думала таких лікарів в нас немає...зараз проходиджу курс лікування, я абсолютно задоволена.Рекомендую всім!
21 травня '19 г.
Назар
Так сложилась ситуация, что без иссечения анальной трещины было не обойтись. Хорошо, что меня консультировал такой известный специалист-проктолог, как Заика Александр Викторович. Операция прошла легко. Я даже в этом не сомневался. Спасибо, Вам.
24 лютого '17 г.
07.04.2017
У мужа давно диагностировали полип прямой кишки, но он все не решался на операцию. Благодаря Александру Викторовичу все прошло быстро и успешно. Сейчас муж уже не помнит о болезни. Очень благодарны..
07 грудня '16 г.
Егор
Индивидуальное отношение к пациенту, конфиденциальность и успех лечения у Владимира Александровича практически обеспечены. Сам убедился в высокой квалификации Шевчуна, потому и другим советую.
14 грудня '16 г.
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург
Лікар Заїка А. В., уролог, проктолог, хірург вищої категорії. Проводить високоякісні операції, в тому числі і лапароскопію, по лікуванню ендокринологічних, урологічних і проктологічних захворювань, Спеціалізується також в області малоінвазивної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Проктолог, Флеболог, Хирург
21 рік досвіду
Лікар-проктолог, хірург, флеболог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні хірургічних захворювань внутрішніх органів та систем, малоінвазивне лікування геморою, тріщин та поліпів прямої кишки, проводить усі методики хірургії черевної та грудної порожнини. Володіє сучасними методиками лікування варикозного розширення вен – мініінвазивна флебологія, склеротерапія, мініфлебектомія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Консультація от 750
Хирург, проктолог, подолог
Доктор Симоненко Сергій Олександрович спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань м'яких тканин, суглобів і кісткового апарату. Консультує пацієнтів зі скаргами на болі в спині і кінцівках, збільшення лімфовузлів, обмеження рухових можливостей. Також лікар компетентний у питаннях проктології. Він діагностує такі недуги, як геморой і тріщина прямої кишки, проводить ректальні огляди на предмет злоякісних пухлин. Приймає хворих з порушеннями постави і посттравматичними синдромами, виконує малі хірургічні втручання.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114