Галанджій Мар'ян Володимирович

Онкогінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням доброякісних і злоякісних новоутворень жіночих статевих органів. Приймає пацієнток з дисплазією шийки матки, фіброміомою матки, ендометріоз. Проводить діагностичне вишкрібання порожнини матки. Виконує лапароскопічні операції, кольпоскопію і конізацию шийки матки.

Carry M.
Сподобалося, привітний і, як фахівець, хороший. Потрібно було пройти огляд спеціаліста саме цього профілю, тому що гінеколог поліклініки запідозрив щось не хороше. Після обстеження та отримання результатів аналізів, ріка повністю спростував підозри. Дякую!
Леся
Дуже уважний і акуратний лікар. Одразу викликає довіру до себе. Відповів на всі запитання, і докладно пояснив суть проблеми та стратегію її вирішення. Буду неодмінно звертатися ще. Рекомендую усім знайомим, подругам та близьким.

• 2016 р. — Івано-Франківський Національний Медичний Університет.
  • Спеціалізація по онкогінекології. Курси тематичного удосконалення по лапароскопії в гінекології.

Лікар-онкогінеколог надає послуги

• первинний огляд;
  • кольпоскопія;
  • конізація шийки матки;
  • діагностичне вишкрібання порожнини матки і цервікального каналу;
  • гістерорезектоскопія;
  • лапароскопічні операції;
  • діагностика та лікування доброякісних (фіброміома матки, поліп/ гіперплазія ендометрія, ендометріоз, дисплазія шийки матки) і злоякісних (рак ендометрія, яєчників, шийки матки) утворень жіночих статевих органів.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог