Рентген шлунково-кишкового тракту в Києві в неділю

Рентген шлунково-кишкового тракту 710 грн.
Знайдено 6 клінік

Волинець Яна Євгеніївна
Кваліфікований лікар, який вникає в проблему та дає слушні поради
Ходаківська Олена Степанівна
Лікар робила УЗД щитоподібної залози. Дуже ввічлива, уважна, задала необхідні питання мені, все пояснила. Лікар з гарним настріем!
Хорошо
Наталия
Очень приличная клиника, красиво оформлена, спокойная обстановка, очень приятный персонал, милые ,душевные люди! Желаю вам благополучия и процветания!)
Відмінний лікар! Уже декілька разів була у неї на прийомі, йду з нього постійно з хорошим настроєм. Настільки Алла Олегівна заряджає позитивом, та вірою в успішне лікування. Спеціаліст відповідальний та кваліфікований. Рекомендую!
Не пам'ятаю скільки років страждаю варикозною хворобою вен. Лікувалася у багатьох спеціалістів, так як під ніж, не хотілося лягати. Хочу відмітити що так ефективно, як Алла Олегівна, мені не міг допомогти жоден з них. Рекомендую!
R+
8,5
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1
м.Іподром8 4
Багатопрофільний медичний центр "R + Medical Network" на Касіяна входить в мережу сімейних поліклінічних центрів. Тут представлені медпослуги першої ланки, здійснюється малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті філії акушер-гінеколог, анестезіолог, проктолог, сімейний лікар, гінеколог-ендокринолог та інші.
R+
8,3
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
Cеть медцентров "Академия вашего здоровья"
Київ вул. Гната Хоткевича, 12 (вул. Червоногвардійська)
м.Чернігівська7 1 м.Лісова19 9 м.Дарниця21 3
Багатопрофільний медичний центр "Академія вашого здоров'я" з 2012 року займається діагностикою та лікуванням за 18 напрямами. У штаті центру 19 лікарів вищої та першої категорій.
  • Рентгеноскопія та рентгенографія стравоходу 710
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м.Почайна32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
5,2
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1