Меркотан Анастасія Іванівна

Психолог дитячий
Лікар спеціалізується на діагностиці та корекції психічних станів у дітей. Займається адаптацією і супроводом тяжкохворих дітей. Лікує онкогематологічні хвороби, затримки психічного розвитку, розлади аутистичного спектру, порушення адаптації. В роботі використовує сучасні методики.

Виолетта
Для мене, і моєї дитини це був перший досвід спілкування з психологом. Лікар дуже приємна і дуже сприяє бесіді. Не нав'язує свою точку зору, а намагається допомогти розібратися в самій суті проблеми. Буду продовжувати водити дитину до неї.
Валери
Чудовий спеціаліст. Консультація пройшло чудово. Доктор все детально пояснила, приділила багато уваги вирішенню проблеми дитини. Спеціаліст кваліфікований і компетентний у своїй сфері. Будемо і надалі консультуватися у неї!
Анастасия Максимова
Анастасия помогает моему ребёнку пройти сложный подростковый период, изменения соц. среды. После консультаций самооценка ребёнка значительно повышается, становится более контактным.

• 2014 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність: педіатрія.