Закревський Андрій Миколайович

УЗД-фахівець дитячий
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар займається виявленням захворювань внутрішніх органів за допомогою ультразвукового обладнання. Здійснює прийом дітей. Виконує нейросонографію. Проводить УЗД нирок, лімфатичних вузлів, щитовидної залози, органів черевної порожнини та вилочкової залози. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Владимир
Андрій Миколайович дуже кваліфікований спеціаліст. Одного разу прийшли до нього на прийом. Дуже відповідальний, та компетентний лікар! Допоміг діагностувати захворювання нирок у моєї дитини. Дуже Вам вдячна! Рекомендую спеціаліста!
Ангелина Р
Хороший, відповідальний спеціаліст. Були з дитиною на прийомі у цього лікаря. Він детально провів обстеження, та зробив всі необхідні підсумки. Все пройшло на найвищому рівні. Дуже любить дітей. Донька просто у захваті від нього.

• 1992 р. — Харківський медичний інститут.

• Східноєвропейські зустрічі професіоналів УЗД в акушерстві і гінекології, "Центральна нервова система плода", прекуос від Philippe Jeanty, США.

• Українська асоціація лікарів ультразвукової діагностики.
  • Асоціація неонатологів України.

Лікар УЗД-діагност дитячий надає послуги

• ехокардіографія новонароджених і дітей;
  • нейросонографія з доплерографією судин головного мозку новонароджених і дітей раннього віку;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД нирок та сечовидільної системи;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД слинних залоз;
  • УЗД лімфовузлів;
  • УЗД поверхневих структур;
  • УЗД вилочкової заліза у дітей раннього віку;
  • УЗД кульшових суглобів у дітей до 6 міс;
  • інтраопераційна ультразвукова навігація при малоінвазивних втручань.