Добровольська Лариса Анатоліївна

Гінеколог дитячий
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії гінекологічних патологій у дівчаток від 0 до 18 років. Проводить профілактичні огляди. Приймає дівчаток з затримкою статевого розвитку, порушеннями менструального циклу, аномаліями розвитку зовнішніх та внутрішніх статевих органів. Лікує молочницю, кісти яєчників, хламідіоз, гіперплазію ендометрія.

Юліана
Хороший, відповідальний спеціаліст. Не так давно консультувала мою дитину з приводу однієї проблеми. Все грамотно зробила, оглянула, порекомендувала лікування. Все пройшло на найвищому рівні! Лікування допомогло. Рекомендую!
Каріна
Справжній фахівець! Приходили з донькою до Лариси Анатолівни на консультацію. Все сподобалося, лікар професійно все зробила. Детально прокоментувала діагноз, та розповіла про стратегію вирішення проблеми. Усім задоволена. Рекомендую!

• 1994 р. — Харківський державний медичний університет, факультет "Педіатрія".

• Член української асоціації гінекологів дитячого та підліткового віку.

Лікар-гінеколог дитячий надає послуги

• проведення профілактичних оглядів у дівчаток від 0 до 18 років;
  • роз'єднання синехій;
  • лікування травм зовнішніх статевих органів;
  • діагностика і лікування запальних процесів зовнішніх і внутрішніх статевих органів, кісти яєчників, затримки статевого розвитку, передчасного статевого розвитку, порушення менструальної функції, пубертатних
  • маткових кровотеч, аномалій розвитку зовнішніх і внутрішніх статевих органів;
  • консультації з питань контрацепції, профілактики та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.

Лікар-гінеколог дитячий займається лікуванням захворювань

• вагініт;
  • гіперплазія ендометрія;