Українські тестуючі системи для виявлення нового коронавіруса 2019nCoV

13-02-2020
Українські тестуючі системи для виявлення нового коронавіруса 2019nCoV можуть з'явитися вже цього тижня. Їх розробляють приватні компанії. Про це повідомляє інформаційне агентство "Укрінформ", посилаючись на в.о. директора Центру громадського здоров'я МОЗ Ігоря Кузіна.
Українські тестуючі системи для виявлення нового коронавіруса 2019nCoV

На брифінгу Кузін заявив, що на цьому тижні очікується додаткове постачання тестуючих систем. Однак Всесвітня організація охорони здоров'я радить проводити таке тестування тільки після закінчення обсерваційного періоду, тобто після завершення 14 діб такі особи повинні бути ще раз протестовані шляхом використання тест-систем та методом ПЛР. Він додав, що на сьогодні існуючої в Україні кількості тест-систем достатньо для обробки поточних випадків та уточнення діагнозів, які ставлять на рівні областей. За його словами, в МОЗ розраховують, що протягом інкубаційного періоду Україна отримає ще партію тест-систем, або буде використовувати ті, які зроблені в Україні.

"Зараз захворювання підтверджено у двох українців, які є членами екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess. Всі люди з підтвердженою інфекцією переведені в лікарню", — додав Кузін.

Число заражених коронавірусом в Китаї перевищило 44,6 тис. осіб, 1113 померли, одужали 4740. Про це в середу, 12 лютого, повідомив комітет з питань гігієни та охорони здоров'я КНР.

8,2
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.