Пластичні хірурги в Житомирі

Консультація хірурга пластичного в клініці «Відновлення» 310
Консультація пластичного хірурга в клініці «Oxford Medical» 470
Дуже грамотний і кваліфікований пластичний хірург. Відкорегувала мені фігуру на відмінно!!! Я більше ніж задоволена! Раджу до неї звертатися, не пожалкуєте. Відновити втрачену красу після вагітності чи усунути якісь недоліки тіла - це все до Юлії Володимирівни Талалай. Зробить все на найвищому рівні. Дякую, Юліє Володимирівно! Успіхів Вам і вдячних пацієнтів!!!
01 листопада '19 г.
Удивительное сочетание профессионализма и личных человеческих качеств.У меня была обвислая кожа живота и диастаз мышц после беременности и родов,а также локальные жировые отложения.Юлия Владимировна сделала мне абдоминопластику,липосакцию живота,рук и ног.Результат превзошёл все ожидания,период реабилитации был легким.Моя жизнь кардинально изменилась в лучшую сторону.Если бы я раньше знала,что все пройдёт так быстро и легко,то сделала бы все эти операции намного раньше
16 червеня '19 г.
Катя
Делала грудь у Юлии Владимировны. Великолепный хирург. Все делает на высшем уровне. Стерильность, чистота! Восстановительный период быстрый и без осложнений. Результатом более чем довольна. О муже вообще молчу.
04 березеня '19 г.
Пластичний хірург
21 рік досвіду
Доктор спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує хірургічні втручання, які спрямовані на корекцію розмірів та форм молочних залоз. Займається усуненням вікових змін обличчя, шиї, дефектів вушних раковин, поліпшенням контурів тіла та кінцівок. Бере активну участь в конференціях, форумах та семінарах.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Житомир вул. Любарська, 4
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується на пластичній хірургії. Виконує ліпосакцію живота, сідниць та стегон. Проводить ліпофілінг сідниць, маммопластику, підтяжку шкіри рук, нижню та верхню блефаропластику. Бере активну участь у конференціях, майстер-класах та семінарах.
Записатися на прийом1 онлайн запис