Офтальмологи у Тернополі

Аналіз нашим лікарем ваших даних по окремих вимірах (поле зору, електронна тонографія тощо) в тому числі з інших медичних установ та консультація в клініці «Центр Совви» 100
Консультація офтальмолога в клініці «Oxford Medical» 550
Тарас
Дуже хороший спеціаліст, професіонал своєї справи, після відвідин залишилися позитивні емоції. Дякую! Рекомендую)
30 листопада '-1 г.
Наталія
Мені сподобалось ставлення Кучер Ірини Анатоліївни до моєї мами, як лікар кілька раз проводила тести щоб оптимально визначити гостроту зору, приємна людина, надає повну і вичерпну інформацію щодо лікувння, щиро вдячна.
30 листопада '-1 г.
Звернувшись до Кучер Ірині Анатоліївні, вона надала мені консультацію, щодо лазерного лікування глаукоми. Інформацію надає в повному обсязі. Сама, як людина привітлива, дбайлива, охайна, до своєї справи ставитися з відповідальністю. Дякую за допомогу.
17 липня '18 г.
Андрей
Обратился к Кучер Ирине Анатольевне, за помощью в выборе линз. Врач с многолетним опытом, приветливая, компетентная. Проконсультировала, провела пару тестов для оценки уровня диоптрии, авторефрактометрией. Помогла подобрать хорошие линзы и жидкость до них. Подобрала питание.
22 липня '18 г.
Офтальмолог
Лікар Андрейчин Лілія Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Працює у якості лікаря-офтальмолога, займається діагностикою та лікуванням хвороб органу зору. Проводить консультаційний прийом пацієнтів стосовно лазерного лікування глаукоми та вторинної катаракти, захворювань сітківки та зорового нерва. Виконує процедуру YAG-дисцизії, кріоретинопексії, проводить процедури коригування аномалій рефракції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
Лікар Кучер Ірина Ананіївна спеціалізується на питаннях офтальмології, лікує запальні захворювання органа зору. Проводить консультації для пацієнтів стосовно лазерного лікування глаукоми та вторинної катаракти, та корекції аномалій рефракції. Допомагає пацієнтам з вибором окулярів та лінз для зору, проводить процедуру авторефрактометрії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Офтальмолог
Лікар Гуменюк Світлана Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органа зору, пропонує пацієнтам консультації лікаря-офтальмолога. Діагностує профільні захворювання, проводить лікування хвороб сітківки та зорового нерва, катаракту та глаукому. Займається корекцією аномалії рефракції. Спеціалізується на виконанні процедур YAG-дисцизії та кріоретинопексії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Офтальмолог
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань очей. Виконує підбір лінз та окулярів для зору. Проводить авторефрактометрію, очну тонометрію. Успішно лікує кон'юнктивіт, амбліопію, міопію, астигматизм, глаукому, катаракту та інші патології. В роботі використовує сучасні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9