Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Кучер Ірина Ананіївна

Офтальмолог
5 років досвіду
7,45
Консультація від 230 грн.
Лікар Кучер Ірина Ананіївна спеціалізується на питаннях офтальмології, лікує запальні захворювання органа зору. Проводить консультації для пацієнтів стосовно лазерного лікування глаукоми та вторинної катаракти, та корекції аномалій рефракції. Допомагає пацієнтам з вибором окулярів та лінз для зору, проводить процедуру авторефрактометрії.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:

Відгуки пацієнтів

Андрей
22 июля '18р.
Обратился к Кучер Ирине Анатольевне, за помощью в выборе линз. Врач с многолетним опытом, приветливая, компетентная. Проконсультировала, провела пару тестов для оценки уровня диоптрии, авторефрактометрией. Помогла подобрать хорошие линзы и жидкость до них. Подобрала питание.
8
Светлана
17 июля '18р.
Звернувшись до Кучер Ірині Анатоліївні, вона надала мені консультацію, щодо лазерного лікування глаукоми. Інформацію надає в повному обсязі. Сама, як людина привітлива, дбайлива, охайна, до своєї справи ставитися з відповідальністю. Дякую за допомогу.
9
Наталія
22 ноября '18р.
Мені сподобалось ставлення Кучер Ірини Анатоліївни до моєї мами, як лікар кілька раз проводила тести щоб оптимально визначити гостроту зору, приємна людина, надає повну і вичерпну інформацію щодо лікувння, щиро вдячна.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2008 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, медичний факультет, спеціальність – лікувальна справа;
  • 2010 р. - інтернатура на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Курси

  • 2015 р. - курси по спеціалізації офтальмологія при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького.