Кучер Ірина Ананіївна

Офтальмолог
Лікар Кучер Ірина Ананіївна спеціалізується на питаннях офтальмології, лікує запальні захворювання органа зору. Проводить консультації для пацієнтів стосовно лазерного лікування глаукоми та вторинної катаракти, та корекції аномалій рефракції. Допомагає пацієнтам з вибором окулярів та лінз для зору, проводить процедуру авторефрактометрії.

Андрей
Обратился к Кучер Ирине Анатольевне, за помощью в выборе линз. Врач с многолетним опытом, приветливая, компетентная. Проконсультировала, провела пару тестов для оценки уровня диоптрии, авторефрактометрией. Помогла подобрать хорошие линзы и жидкость до них. Подобрала питание.
Звернувшись до Кучер Ірині Анатоліївні, вона надала мені консультацію, щодо лазерного лікування глаукоми. Інформацію надає в повному обсязі. Сама, як людина привітлива, дбайлива, охайна, до своєї справи ставитися з відповідальністю. Дякую за допомогу.
Наталія
Мені сподобалось ставлення Кучер Ірини Анатоліївни до моєї мами, як лікар кілька раз проводила тести щоб оптимально визначити гостроту зору, приємна людина, надає повну і вичерпну інформацію щодо лікувння, щиро вдячна.

• 2008 р. — Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, медичний факультет, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2010 р. — інтернатура на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

• 2015 р. — курси по спеціалізації офтальмологія при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького.
  • 2019 р. — Наукова конференція «Сучасні аспекти лікування глаукоми».