Грехович Мар’яна Михайлівна

Офтальмолог
Лікар займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань очей. Виконує підбір лінз та окулярів для зору. Проводить авторефрактометрію, очну тонометрію. Успішно лікує кон'юнктивіт, амбліопію, міопію, астигматизм, глаукому, катаракту та інші патології. В роботі використовує сучасні методики.

Леонід
Звернувся я сам і раджу всім звертатися до цієї лікарки

• 2018р. - Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»;
  • 2020р - спеціалізація "Офтальмологія" на базі стажування Чернівецької обласної клінічної лікарні;
  • 2019р. - навчання на заочному циклі на базі стажування ОКНП «ЧОКЛ»;
  • 2019 р. приступила до другого року навчання інтернатури, на заочному циклі на базі ОКНП «ЧОКЛ» у офтальмологічному відділенні, антиглаукомному кабінеті;
  • 2020 р. склала піврічну атестацію;
  • 2020 р. - очне навчання, цикли організіції офтальмологічної допомоги населенню, невідкладних станів, проблеми СНІДу в офтальмології, медицини катастроф, елементи практичної психології в офтальмології, трансплантології, актуальних питаннь МСЕ та реабілітації хворих та інвалідів.

• 2019р - «Актуальні питання офтальмології», м. Івано-Франківськ;
  • 2020р - «Бачити світ своїми очима», м.Київ;
  • 2020р - « Impact of modernity on science and practice», Едмонтон, Канада.

Лікар надає послуги

• тонометрія;
  • іридодіагностика;
  • тонографія;
  • біомікроскопія;
  • Підбір окулярів і контактних лінз

Лікар займається лікуванням захворювань

• амбліопія;