Гуменюк Світлана Вікторівна

Офтальмолог
врач высшей категории
Лікар Гуменюк Світлана Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органа зору, пропонує пацієнтам консультації лікаря-офтальмолога. Діагностує профільні захворювання, проводить лікування хвороб сітківки та зорового нерва, катаракту та глаукому. Займається корекцією аномалії рефракції. Спеціалізується на виконанні процедур YAG-дисцизії та кріоретинопексії.

Руслана
Світлана Вікторовна врятувала мій зір. Я дуже злякалась, коли раптово одне око перестало бачити. Подруга повела мене до цього лiкаря, бо чула про неї гарнi вiдгуки. Дуже вдячна доктору за вiрне лiкування (я знову бачу), а ще за психологiчну пiдтримку - це було для мене дуже важливо.

• 2001 р. - Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського, медичний факультет, спеціальність – лікувальна справа;
  • 2003 р. - інтернатура Тернопільський державний медичний університет, рік закінчення.

Курси

• 2008 р. - присвоєно другу кваліфікаційну категорію;
  • 2012 р. - присвоєно першу категорію;
  • 2017 р. - присвоєно вищу кваліфікаційну категорію;
  • 2014 р. - Участь в конференції "Сучасні тенденції та технології майбутнього в офтальмології", м. Одесса;
  • Участь у XXXIV Congress of the ESCRS, Міlano Cертифікат;
  • 2010 р. - Участь у роботі науково- практичної конференції з міжнародною участю "Сучасні досягнення офтальмохірургії", Київ;
  • Участь у семінарському навчанні для лікарів на тему "Синдром червоного ока: диференційна діагностика та лікування";
  • 2011 р. - Проведення лекції на тему "Школа глаукоми" в інформаційно-консультативному центрі Тернопільського благодійного фонду "Карітас";
  • Участь у семінарському навчанні для лікарів на тему: "Глаукома: диференційна діагностика та лікування";
  • Участь у конференції "Фармацевтичний симпозіум Алкон", м. Кам'янець-Подільський;
  • Участь у семінарському навчанні "Сучасні методи діагностики та лікування діабетичної ретинопатії та ВМД", м. Тернопіль;
  • Участь у семінарському навчанні "Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні ВМД", м. Тернопіль.

Усасть в асоціаціях

• Європейська асоціація рефракційної та катарактальної хірургії (ESCRS), м. Мілан.