Андрейчин Лілія Володимирівна

Офтальмолог
18 років досвіду
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Консультація від 230 грн.
Лікар Андрейчин Лілія Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Працює у якості лікаря-офтальмолога, займається діагностикою та лікуванням хвороб органу зору. Проводить консультаційний прийом пацієнтів стосовно лазерного лікування глаукоми та вторинної катаракти, захворювань сітківки та зорового нерва. Виконує процедуру YAG-дисцизії, кріоретинопексії, проводить процедури коригування аномалій рефракції.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:

Відгуки пацієнтів

Іванка
13 июля '18р.
В мене з малечку проблеми з зором. Ніяк не могла підібрати гарні і стильні окуляри. Постійно працюю за паперами, читаю, виправляю помилки. Зір для мне дуже важливий! Дякую Лілії Володимирівні, дійсно гарному спеціалістові у своїй справі, вона подарувала мені віру в себе, підібрала якісні і гарні окуляри.Дякую!
Ковбаса Людмила
24 июня '18р.
З дитинства в мене проблеми з зором. Ні як не могла знайти лікаря, який бі мені підібрав нормальні окуляри. Дякую Богові, що направив на мій шлях мені Лілію Володимирівну, котра підібрала мені супер лінзи. Я така рада, тепер я нормальна людина.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2001 р. - Тернопільська Державна медична академія, лікувальний факультет;
  • 2003 р. - інтернатура по офтальмології в Тернопільській обласній комунальній клінічній лікарні.

Курси

• 2010 р. - тематичні курси на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти на тему "Судинна патологія органа зору";
  • 2010 р. - тематичні курси на базі ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова Національної Академії медичних наук України" на тему "Основи застосування лазерів в офтальмології";
  • 2011 р. - ПАЦ на базі ДЗ "ЗМАПО МОЗ України";
  • 2011 р. - участь у просвітній програмі для лікарів "Глаукома: диференційна діагностика та лікування", м. Тернопіль;
  • 2011 р. - учасник україно-польської науково-практичної конференції "Vision 2020. Право на зір". м. Луцьк;
  • 2012 р. - участь у науково-практичному семінарі "День німецької офтальмології в Україні", м. Київ;
  • 2016 р. - сертифікат учасника, XXXI Congress of the ESCRS, м. Амстердам, Нідерланди;
  • 2015 р. - участь у семінарському навчанні на тему: "Глаукома: диференційна діагностика та лікування", м. Львів;
  • 2016 р. – участь у Науково-практичній конференції, присвяченій 80-річчю з дня заснування інституту очних хвороб та канинної терапії ім. В.П. Філатова, м. Одеса.