Клініки косметології у Львові (Личаківський район) (відкриті по сб. клініки)

Знайдена 1 клініка

Сб
Наталя
У мене росло волосся на підборідді. Дуже сильно через це комплексувала. Постійно його збривала, але вона виростало і виростало. Спробувала різну мазь. Результат не змінився. Зважилась на фотоепіляцію. Відразу скажу, що не боліло. Відчувала тепло і не більше того. Пройшла 3 сеанси, щоб забути про цю проблему. Як же мені ця процедура налагодила життя! Дякую лікареві за успішне виконання!
Люблю доглядати за собою. Багато чула про біоревіталізацію. Вирішила спробувати. Там є два способи цієї процедури. Я обрала ін’єкційний. Все зробили як має бути: очистили шкіру і зробили декілька укольчиків у чітко визначених місцях. Переживала, що синці залишаться. Але нічого подібного. Шкіра в мене не гіперчулива, тому все пройшло чудово. Результатом задоволена! Усі подруги помічають!
Світлана
Все життя сиджу на дієтах. Активно борюсь із зайвою вагою. Не буду вихвалятися, але результату добилась. Проте, целюліт — це важкий ворог. Які я тільки вправи у спортзалі не перепробувала, результат незмінний. Я запитала у своєї подруги, як вона, втративши вагу, позбулась целюліту. Олена порадила спробувати аницелюлітне обгортання. Пройшла цілий курс і ось результат. Процедуру робили обережно, тому немає на тілі жодних подряпин. Скажу вам чесно, целюліт відступає. Тому такий метод теж варто спробувати.
Львів вул. Личаківська 129
р.Личаківський
  • Інтимний плазмоліфтинг 4 000
  • Інтимний плазмоліфтинг+1 пробірка 650
  • Інтимна біоревіталізація великих статевих губ (без вартості препарату) 3 000
  • Інтимна біоревіталізація великих статевих губ+ промежина (без вартості препарату) 3 500
8,8
Львів, вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний

Косметологія в лікарнях в інших районах Львова

8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Первинна консультація косметолога (без процедури) ознайомча до 20 хв 200
  • Первинна консультація косметолога (без процедури) до 40 хв 350
  • Карбокситерапія 950
  • Доглядова процедура за жирним типом шкіри 650
  • Доглядова процедура за сухим типом шкіри 890
7,5
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга. Приймають лікарі: Беньо Аліна Андріївна, Білик Леся Євгенівна, Лях Ольга Ярославівна
  • Чистка обличчя (KART терапія з саліциловим пілінгом) 1 100
  • Чистка обличчя (KART терапія) 960
  • Чистка обличчя комбінована 850
  • Чистка спини (гігієна спини) 1 350
  • Карбокситерапія "ТМ Forlle’d" 1 690
5,7
Львів пр-т Червоної Калини, 29 А
р.Сихівський
Дерматологічний центр «ЛеоДерм» відкритий вже 4 роки. Фахівці клініки займаються діагностикой, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри.
  • Лазерне фракційне шліфування. Обличчя 5 500
  • Воскова епіляція для чоловіків. Груди 600
  • Лазерне фракційне шліфування. Верхня повіка 2 000
  • AQUAPURE Базова програма обличчя 1 700
  • Лазерне фракційне шліфування. Зона навколо очей 3 000
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру «VeroMed» постійно підтримують і підвищують рівень своїх професійних навиків на основі передових досягнень світової медицини. І все це завдяки вузькій спеціалізації кожного працівника. Медичний центр «VeroMed» обладнаний своєю сучасною лабораторно-діагностичною базою. Приймає лікар: Токарська (Билень) Діана Михайлівна
  • Ботулінотерапія для жінок - ділянка міжбрів'я 3 500
  • Ботулінотерапія для жінок - ділянка очей "гусячі лапки" 3 500