Сторінка 3. Лікування карієсу у Львові

Знайдено 35 клінік

Віталія
Я в цій клініці пломбувала зуби, дуже задоволена сервісом, обслуговуванням та клінікою в цілому. Все дуже охайно, всюду стоїть сучасне обладнання, навіть не треба порівнювати з державними закладами. Все таки такі клініки виграють за рахунок обладнання в першу чергу. Рекомендую.
Христина
Батько тут ставив зубні протези, з віком якість зубів знизилась, а згодом і взагалі почали випадати. Як ви розумієте залишитись без зубів у 50 то не дуже кльово, тому обрали Корал в якості помічника. Зараз батько ходить з якісними протезами, такаже що це досить комфортно. Дякуємо Коралу, за допомогу!
Марічка
У Коралі лікувала карієс, дужезадоволена клінікою, технічним оснащенням та процесіональними якостями песоналу, якщоу вас є проблеми з посмішкою, то рекомендую звернулися за допомогою сюди.
Після розлучення почала страждати він панічних атак. Постійне сплутання думок в голові, задишка та безсоння змусили мене активно приймати міри. Я записалася на прийом до психотерапевта. Розповіла про усі симптоми про потовиділення, поколювання кінцівок і т. д. Лікар призначив антидепресанти. Ситуація була критична, тому валер’янкою справа не закінчилась.
Львів вул. Дудаєва, 19/2
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Корал" заснована у 1994 році, спеціалізується у галузі стоматологічного лікування зубів та ясен.
Львів вул. Левицького, 110
р.Личаківський
Приватний медичний центр "Горицвіт" - клініка сучасної медицини, яка спеціалізується в галузі стоматології та психотерапії.
Львів вул. Лесі Українки, 35/10 А
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка «Олдент» надає якісну та сучасну стоматологічну допомогу. У штаті клініки працюють лікарі першої кваліфікації. Приймає лікар: Зубрицький Олександр Борисович
Львів вул. Шевська, 1
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка доктора Буня Ю.М. спеціалізується на сучасних послугах в лікуванні зубів та ясен. Провідний лікар - доктор медичних наук. Приймає лікар: Бунь Юрій Миколайович
4,3
Львів вул. Дорошенка, 31
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Стоматпрофі" пропонує пацієнтам широкий вибір стоматологічних послуг з діагностикою, лікуванням зубів та ясен. У штаті працюють лікарі вищої кваліфікації. Приймає лікар: Лешко Олена Борисівна
3,0
Львів проспект Червоної Калини, 58
р.Сихівський
Medicover
5,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,9
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Лікування глибокого карієсу (постійний зуб) 1 700
  • Глибока каріозна порожнина 1 000
  • Відновлення цілісності зубної структури, закриття перфорації от 860
Львів вул. Куровця, 10
р.Франківський
Клініка естетичної медицини Vidnova – флагманський медичний заклад. Наші послуги: пластична хірургія, стоматологія без болю, медична та топова лазерна косметологія. Філософія клініки Vidnova будується на культурній концепції «wellness» - поєднання здоров'я, як тіла, так й розуму та духу. Бо ми впевнені: краси без здоров’я не існує. Наші медичні послуги забезпечують комплексний підхід у вирішенні питань удосконалення зовнішності людини. У клініці Vidnova поєднані ультрасучасне обладнання та новітні технології. Компетентні лікарі працюють за стандартними світовими протоколами, а також розроблюють авторські методики.
  • Лікування карієсу от 19 000