Лікування карієсу в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи
7,6
Вінниця вул. 600-річчя, 60
Стоматологічна клініка «Пріор» заснована у 2004 році, надає медичну допомогу в лікуванні зубів, основний напрямок - хірургія та імплантологія. Приймають лікарі: Деркач Наталія Олександрівна, Тягар Ганна Олександрівна, Сподарук Наталія Миколаївна
Тамила, 06 березеня '17р.

Наталья Николаевна профессионал! Лечила и протезировала зубы в октябре, очень внимательное отношение к пациентам, особенно когда жутко боишься зубных врачей. Всегда позаботиться о своём пациенте, расскажет и объяснит курс лечения! Дальнейшее лечение только у вас.

Працює з 09:00-20:00
7,2
Вінниця вул. Миколи Ващука, 1а
Медичний центр «Людмила» створена у 2000 році, спеціалізується в галузі гінекології та жіночого здоров’я. Основний напрямок клініки - емболізація маточних артерій.
Ірина, 13 січня '17р.

Звернулася до медичного центру «Людмила» через проблеми з новоутворенням у матці. Дуже не хотілося втрачати цей орган і в цій клініці мені змогли видалити фіброміому без видалення матки. Величезне спасибі лікарям за їх терпіння, уміння та післяопераційну допомогу!

Працює з 09:00-18:00
Вінниця вул. Академіка Янгеля, 65 (вул. Фрунзе)
Стоматологічна клініка «Діадент» пропонує медичну допомогу в галузі лікування зубів та ясен для дітей та дорослих.
Лена, 06 січня '17р.

Ставили дочери в Диаденте брекет-систему. Неплохая такая клиника, чистенько, тихенько, спокойно и нет очередей. Оборудование новое, работники адекватные. В целом, всё понравилось. Будем обращаться снова!

Працює з 08:00-20:00
Вінниця вул. Київська, 116
Стоматологічна клініка відкрита з 2005 року, спеціалізується у наданні медичної допомоги у стоматологічному напрямку.
Ярина, 06 січня '17р.

Мені подобається Супермед, бо це дійсно сучасна комфортна клініка, що працює на міжнародному рівні якості. Постійно користуюся їх послугами з догляду та лікування зубів. Результати завжди відмінні!

Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
5,0
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Олена, 07 січня '17р.

Років п’ять уже користуюся послугами клініки «Товмед». Мені подобається підхід лікарів до справи, можливість повного обстеження, умови перебування цілком комфортні, персонал ввічливий і коректний. Тож я задоволена рівнем роботи клініки.

Працює з 08:00-17:00