Гематологические исследования в Киеве (метро Площадь Независимости)

Пакет №122. COVID-19: Критерії важкості протікання (Прокальцитонін, Феритин, С-реактивний білок, Д-димер) D9506 1290 грн
Коагулограмма (АЧТВ, ПЧ, ПТИ, МНВ, фибриноген) 300 грн
Алексей Щербань
09.11.2021 вдруге відвідав Universum.Clinic. Терапевт Івасенко Марія Михайлівна надала вичирпну інформацію про вакцину проти пневмонії "Превенар 13" та відповіла на всі додакові питання які цікавили мене по календарю щеплень. Що цікаво, після щеплення "Превенар 13", тобто від 13 агресивних штамів пневмококу ні рука, ні якась інша частина тіла не боліла, тільки під час 310 кілометрової подорожі до дому, до м.Глухів, що на Сумщині трохи "покидало" в жар і відпустило, температура зараз 36,0, підвищенної поки що не було, може це тому що останні років 20 у мене температура при ГРЗ чомусь не підвищується. Починаючи з червня 2021 року до теперішнього часу привився 3-ма різними вакцинами, а саме 1) "Короновак", 2) "Ваксигрип тетра", 3)"Превенар-13". Тому випробувавши на собі ці вакцини маю повне моральне право рекомендувати даний курс вакцинації іншим громадянам нашої держави.
Злата
Відвідую свого гінеколога за пару кварталів, і якщо моя лікар у відпустці чи з якохось причин не може зробити сама мені аналіз, забігаю сюди. Тут завжди чисто і роблять не так боляче, як у інших місцях.
Борис
Чудовий спеціаліст, та просто хороша людина. Давно не була у таких кваліфікованих спеціалістів. УЗД органів черевної порожнини провів дуже детально. Всім цілком задоволена. Зараз проходжу лікування. І почуваю себе краще. Рекомендую!
Римма
Тарас Юрійович - прекрасний кваліфікований фахівець. Дуже комунікабельний, розповіла мені про все що він робить в даний момент. Інколи навіть показував картинку на моніторі, правда я в тому зовсім нічого не розумію. Але лікар мені намагався все пояснити.
8,2
Киев ул. Владимира Винниченко, 4
м.Золотые ворота19 9 м.Университет24 10 м.Площадь Независимости31 15
Многопрофильный медицинский центр "Универсум клиник" оказывает медицинские диагностические услуги, проводит лечение различных заболеваний у взрослых и детей.
  • Аналіз крові на ретикулоцити з підрахуванням ретикулярного індексу, F4002 310
  • Аналіз крові на ретикулоцити з підрахунком ретикулоцитарного індексу, ЗАК (автоматизований з формулою + ручна лейкоформула) (ретикулоцити, фракція незрілих ретикулоцитів, фракція ретикулоцитів низької флуорисценції, фракція ретикуоцитів середньої флуорисц 365
  • Група крові, резус фактор( АВО+Rh ) F4004 245
  • Програма "Коагулограма розширена" (коагулограма, Д-димер) M0500 695
  • Коагулограма (протромбіновий час (ПЧ, PT), протромбіновий індекс (ПТІ, PTI %), тромбіновий час (ТЧ, TT), міжнародне нормалізоване відношення (МНВ, INR), активований частковий протромбіновий час (АЧТЧ, АРТТ), фібриноген по Клаусу) F5000 410
Днепролаб
Киев ул. Большая Житомирская, 14
м.Площадь Независимости17 11 м.Крещатик20 16 м.Золотые ворота12 6
Центр диагностики «Днепролаб» на Большой Житомирской относится к сети лабораторно-диагностических центров страны, предлагает пациентам широкий выбор исследований. В отделении работают специалисты высокой квалификации, установлено современное высокотехнологичное оборудование известных производителей. Все анализы проводятся с использованием качественных реагентов и расходных материалов.
  • Комплексный гематологический анализ (WBC, RBC, НВ, HCT, MCV, МСН, МСНС, PLT), лейкоцитарная формула крови, СОЭ 180
  • Гематологический анализ (WBC, RBC, HGB, HCT, MCV, MCH, MCHC, PLT) 100
  • Ретикулоциты 130