Клиники диагностики в Харькове (метро Госпром)

Возможно, вас интересуют врачи диагносты возле ст. метро Госпром
Консультация врача после КТ 460 грн
Найдена 1 клиника

Сб Вс
Иван
Дуже дякую медсестрам з лабораторії забору крові,супер таких спеціалістів незустрічав(до цього часу боявся коли беруть кров).Дякую.
Хочу выразить свою благодарность хирургу Новикову Е. А. за высокий профессионализм, за корректность и чуткость. Этих качеств так нехватает нашим врачам. Спасибо Вам большое
Анатолій
В загалі природньо дякувати за будь-яке добре слово чи добру дію. Тож якою має бути наша подяка, коли професійно досвідчений лікар чудово робить свою справу та звільняє пацієнта від постійного остраху болісних страждань та навіть неминучого кінця (якщо хвороба прогресуватиме). Саме це зробив для мене першокласний хірург, професор Валерій Анатолійович Вовк. Звичайно, я не мав сумнівів, що він бездоганно зробить операцію. Проте не був я певен, що в своєму віці вповні витримаю непросту порожнинну операцію та не зіпсую гарну справу професіонала. Та все пройшло гаразд, навіть післяопераційний період. Окремої вдячності заслуговує Вікторія Олегівна Попова, забезпечівши надійну спінальну анестезію. Так саме узгоджені дії медичного персонала в палаті інтенсивної терапії гарантували невпинний процес мого одужання (зі всієї команди запам'ятав лише ім'я Гульнари Сердюк). Треба також відзначити загальний професіоналізм та людяну атмосферу клініки Рішон на всіх рівнях її роботи. Все це дає підстави рекомендувати клініку для надійного та психологічно комфортного лікування в нашому рідному місті.
Трегуб Елена
Огромная благодарность всем работникам Центра! Счастья, здоровья, удачи! Так держать!!! Трегуб Елена ,г.Светлодарск.
5,2
Харьков ул. Песчаная, 11
м.Госпром16 10 м.Центральный рынок18 10 м.Университет20 10
Медицинский центр Ришон — современная клиника, которая предоставляет пациентам широкий спектр лечебно-диагностических услуг. Учреждение работает по следующим направлениям: семейная медицина, педиатрия, отоларингология, гинекология, кардиология, неврология, хирургия, гастроэнтерология, проктология, офтальмология, дерматология, аллергология, урология и пульмонология.
Ольга,

Хочу выразить свою искреннюю благодарность и признательность Денису Владимировичу Макарову за доброе отношение и помощь в восстановлении моего здоровья после моей болезни COVID-19! Очень рада, что 4 года назад случайно...

Диагностика в клиниках в других районах Харькова

МДЦ Эксперт
8,4
в клинике 2 диагноста
Харьков ул. Шевченко, 133
м.Киевская7 3 м.Пушкинская18 10
  • Пакет ментального здоровья А: Психиатр Исаенко С. В. Патопсихолог Кожевникова В. А. Невролог Бовт Ю. В. Физиолог Забродина Л. П. Анализы (клиника крови, биохимия крови, Т3, Т4, ТТГ, пролактин) 8 000
  • Пакет ментального здоровья B: Психиатр Шилина Н. С. Патопсихолог Кожевникова В. А. Невролог Бовт Ю. В. Физиолог Забродина Л. П. Анализы (клиника крови, биохимия крови, Т3, Т4, ТТГ, пролактин) 5 000
  • Пакет ментального здоровья С: Патопсихолог Кожевникова В. А. Невролог Бовт Ю. В. Физиолог Забродина Л. П. Анализы (клиника крови, биохимия крови, Т3, Т4, ТТГ, пролактин) 4 000
6,9
в клинике 1 диагност