Дударенко Миколай Іванович

Лікар вищої категорії Дударенко Миколай Іванович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними захворюваннями горла, вух та носа. Лікар займається дослідженням слуху камертоном, видаленням чужорідного тіла з носа та з вух, промиванням вух та носа. Спеціалізується на лікуванні гострого та хронічного отиту, тонзиліту, синуситу з залученням лобної, приносових пазух, тубоотиту, риніту.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

+38 (041) 246-59-95 +38 (067) 460-40-30 +38 (050) 302-68-50 +38 (073) 313-06-01
Лікар працює в клініці:
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27

Відгуки пацієнтів

Алексей
10 лютого '17р.
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
Леонид
03 жовтня '16р.
Спасибо за восстановление дыхания!
Олександр
06 вересня '16р.
Лікування у Дударенко мені сподобалося, адже він не призначає зайвих ліків, чітко і зрозуміло дає вказівки і поради по лікуванню. Всі його приписи і призначення виявляються дієвими.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)