Врачи травматологи в Киеве (метро Теремки)

Єлизавета Двойцина
Хочу висловити свою подяку ендокринологу- хірургу Белану Миколі Васильовичу! Також всій команді лікарів, анастезіологу, медсестрам і усім співробітникам КМКЕЦ, які допомогли мені у підготовці до операції і післяопераційному періоді! У своєму молодому віці (22 роки) я зіштовхнулася з проблемою утвореного вузла у щитоподібній залозі, який на пункції визначили як Bethesda 6, що є показником до хірургічного втручання. І тут дуже важливо для мене було не тільки те що це буде хірургічне втручання, а й розуміння як з цим жити далі, як лікуватись, і чи будуть якісь наслідки. На консультації Микола Васильович відповів абсолютно на всі питання які тільки могли у мене виникнути, розказав як проходитиме операція, і також морально підтримав мене, за що я дуже вдячна! Микола Васильович прекрасний фахівець і прекрасна людина! Пройшло 10 днів після операції, і я добре почуваюся, і всім хто приймає рішення стосовно лікаря раджу звернутися до Миколи Васильовича!
Шаленко Олена
Я . дуже вдячна лікарю. Белан Миколі Васильовичу, за його професійну діяльність, чуйний, відповідальний, з доброю душею, за підтримку, яка допомагає в боротьбі , з проблемами , які застали людину зненацька, і допомагає їх вирішувати. спасибі велике, ще ви є.
Наталія
Лікар дуже чудовий, уважний, і доброзичливий. Спеціаліст вищої категорії, дуже задоволена, що звернулася саме до нього.
Ирина Цай
Хочу висловити величезну подяку лікарю Хірургу – Ендокринологу вищої категорії Белану Миколі Васильовичу за оперативну якісно проведену операцію! Лікар від Бога! Дуже добрий, уважний та чуйний!! Завжди приходив і питав про самопочуття та підтримував на протязі всього часу! Після операції підтримує зв'язок і завжди підкаже з питань! Дякую Вам за ваш професіоналізм !Дякую долі що потрапила саме до Вас!
Хирург, проктолог, эндокринолог
Врач-хирург высшей категории - специалист в области оперативного и консервативного лечения проктологических, эндокринных патологий Кроме этого, врач удаляет опухоли различных локализаций, помогает пациентам с варикозной болезнью, хирургические манипуляции по удалению доброкачественных новообразований мягких тканей.
Записаться на приемСредняя оценка пользователей 9.8
Киев пгт. Глеваха, ул. Предпринимательская, 10Д (при въезде в г. Васильков, по ул. Декабристов, напротив д. 332) м.Теремки15
Ортопед-травматолог
Записаться на прием1 онлайн запись