Детские отоларингологи в Хмельницьком

Консультація дитячого отоларинголога (діти до 1 року) в клинике «Медицинский центр БоМед» 200 - 250 грн.
6,0
Отоларинголог
Отоларинголог першої категорії надає професійну допомогу при наявності пошкоджень, запалень, патології вуха, горла, носа. Проводить консультації по питаннях дитячої офтальмології щодо попередження потрапляння чужорідних тіл всередину органів, профілактики запальних процесів, захворювань. Видаляє сторонні предмети з ротової/носової порожнин, вушної раковини. Відводить вушну сірку. Займається взяттям носової пункції про виявленні ускладнень.
Алла
Найкращий лікар. Лікуємось на протязі 8ми років. Респіраторний алергоз, бронхіти, гайморити - лікар завжди нам дуже допомагав. Головне - слухати рекомендаціїї, а не кидати лікування на півшляху через те, що дитина пішла на покращення. Був важкий випадок фронтиту, вилікував без хірургічного втручання. З мого боку безмежна вдячність і повага.
Записаться на приемПоследняя запись была 2018-04-23
Дитячий отоларинголог, Сурдолог, Ендоскопіст
Герман Васильович спеціалізується на дитячій отоларингології, сурдології та ендоскопії. Надає професійну допомогу при наявності пошкоджень, запалень, патології ЛОР-органів. Консультує з профілактики запальних процесів. Проводить взяття носової пункції, видалення сторонніх предметів з носової, ротової порожнини, вушної раковини, відведення вушної сірки. Надає медичний супровід при операціях на ЛОР-органах.
Записаться на приемЗа месяц записан 1 пациент
Хмельницький ул. Заричанская, 11е