Коростель Сергій Олександрович

Отоларинголог
25 років досвіду
Дитячий лікар
Отоларинголог першої категорії надає професійну допомогу при наявності пошкоджень, запалень, патології вуха, горла, носа. Проводить консультації по питаннях дитячої офтальмології щодо попередження потрапляння чужорідних тіл всередину органів, профілактики запальних процесів, захворювань. Видаляє сторонні предмети з ротової/носової порожнин, вушної раковини. Відводить вушну сірку. Займається взяттям носової пункції про виявленні ускладнень.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2

Відгуки пацієнтів

Алла
23 марта '17р.
Найкращий лікар. Лікуємось на протязі 8ми років. Респіраторний алергоз, бронхіти, гайморити - лікар завжди нам дуже допомагав. Головне - слухати рекомендаціїї, а не кидати лікування на півшляху через те, що дитина пішла на покращення. Був важкий випадок фронтиту, вилікував без хірургічного втручання. З мого боку безмежна вдячність і повага.
катя
19 февраля '17р.
поза записом відмовився прийняти дитину хоча в нас була нагальна ситуація навіть не поцікавився. Як людина просто непотріб як лікар не знаємо не довелось
Саша
05 августа '16р.
Доктор справился с моей болячкой быстро, пришлось пройти несколько процедур. Умница
Нина
11 июня '16р.
Спасибо за оперативную помощь моему ребенку. Низкий вам поклон.
Наташа
26 июля '18р.
Дуже хороший лікар, вирішив мою проблему, нічого зайвого не призначав. Зараз ще лікуюсь, але результат бачу! Дуже вдячна за допомогу!!!
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)