Коростель Сергій Олександрович

Отоларинголог
Отоларинголог першої категорії надає професійну допомогу при наявності пошкоджень, запалень, патології вуха, горла, носа. Проводить консультації по питаннях дитячої офтальмології щодо попередження потрапляння чужорідних тіл всередину органів, профілактики запальних процесів, захворювань. Видаляє сторонні предмети з ротової/носової порожнин, вушної раковини. Відводить вушну сірку. Займається взяттям носової пункції про виявленні ускладнень.
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2

Олександра
Якщо шукаєте лікаря, який працює на засадах доказової медицини - до Сергія Олександровича. Взагалі обожнюю тандем Зелінська-Коростель і щаслива, що коли щойно народила, вони працювали у Дубово і я на них натрапила ))
Алла
Найкращий лікар. Лікуємось на протязі 8ми років. Респіраторний алергоз, бронхіти, гайморити - лікар завжди нам дуже допомагав. Головне - слухати рекомендаціїї, а не кидати лікування на півшляху через те, що дитина пішла на покращення. Був важкий випадок фронтиту, вилікував без хірургічного втручання. З мого боку безмежна вдячність і повага.
катя
поза записом відмовився прийняти дитину хоча в нас була нагальна ситуація навіть не поцікавився. Як людина просто непотріб як лікар не знаємо не довелось
Саша
Доктор справился с моей болячкой быстро, пришлось пройти несколько процедур. Умница
Нина
Спасибо за оперативную помощь моему ребенку. Низкий вам поклон.
Надія
Висококваліфікований спеціаліст! Це відчувається одразу по підходу до діагностики та лікування. Прийшли з дитинкою 3 місяці (гнійний отит після госпіталізації в міській дитячій.... ) Шкодую, що не одразу звернулися до Сергія Олександровича
Дуже хороший лікар та спеціаліст. Ніколи не призначає зайвого. Лікар доказової медицини. Людина з великої літери
17 квітня '20р.
Висококласний спеціаліст
Наташа
Дуже хороший лікар, вирішив мою проблему, нічого зайвого не призначав. Зараз ще лікуюсь, але результат бачу! Дуже вдячна за допомогу!!!