Врачи пластические хирурги в Днепре (метро Вокзальная)

Лїана
Відмінний фахівець! Одного разу, мені довелося звернутися до нього за його послугами, так як були певні проблеми. Операція пройшла успішно, дефекту вдалося позбутися. Шрамів майже не залишилося. Дуже хороший спеціаліст. Рекомендую!
Т. Л.
Дуже компетентний пластичний хірург. Була у нього на попередній консультації, все детально пояснив, розповів хід втручання. Мені все дуже сподобалося. Зараз правда ще вагаюся, все ж таки операція. Але якщо що, знаю до кого звернутися.
Магдалена
Лікар хороший, та дуже доброзичливий. Провів розгорнуту консультацію, зачіпив навіть ті проблеми, про які я навіть не підозрювала. Все детально пояснив, та запропонував метод вирішення проблеми. Залишилися задоволені візитом!
Мене все влаштувало в прийомі. Хороша консультація, на яку я і сподівалася потрапивши на прийом до спеціаліста такого рівня. Доктор пунктуальний, без зайвих слів все пояснив, та запропонував методи вирішення проблеми. Всім задоволена.
Оториноларинголог, пластический хирург
Врач специализируется на диагностике и лечении заболеваний ЛОР-органов. Проводит пластические операции: риносептопластику при разных деформациях наружного и внутреннего носа, пластику ушных раковин и подбородка. Помогает пациентам, у которых нарушено носовое дыхание. Лечит тонзиллит, фарингит, отит, ларингит.
Хирург, пластический хирург
Врач специализируется на проведении оперативных вмешательств. Выполняет эндопротезирование молочных желез, удаление грудных желез при гинекомастии, пластику живота и пупка, липосакцию живота. Занимается коррекцией формы и размера ягодиц. Проводит подтяжку плеч, липофилинг тела, пластику влагалища.