Вишневська Наталія Юріївна

Інфекціоніст
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Доктор Вишневська Наталія Юріївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем інфекційного профілю. Проводить діагностику інфекційних захворювань. Займається лікуванням гельмінтів, лікуванням гепатиту C, гепатиту В. Постійно проводить консультації для пацієнтів з непростими інфекціями. Є почесним членом ГО "Всеукраїнська асоціація інфекціоністів".
Консультація

Ксенія
Все було чудово. Лікар дуже-дуже хороша. Уважно поставилася до мого здоров'я, помітно що усіма силами хоче вирішити мою проблему. Насправді - це перший інфекціоніст, у якого я була. Призначене лікування швидко допомогло. Дякую!
LUTSENKO NATA
Все в порядку, дуже уважна, приємна. Справжній фахівець своєї справи, це помітно одразу. Все швидко діагностувала та призначила ефективне лікування. За потреби, буду знати до кого звертатися. Лікар просто чудовий. Рекомендую!
Мар'яна
Дуже вдячна за роботу лікаря інфекціоніста Вишневської Наталії Юрівни, це дуже чутлива і уважна людина. Зразу оцінила мій стан здоров'я, що дійсно мене турбувало.Завжди приємно бути в такого лікаря!!!

• 1999 р. — Закінчила Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 1999-2000 р. — Пройшла інтернатуру на базі Тернопільської міської клінічної лікарні швидкої допомоги за спеціальністю «Інфекційні хвороби».
  • 1999-2000р. — Пройшла магістратуру в Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Інфекційні хвороби» та здобула кваліфікацію магістра медицини.
  • 2000-2002 рр. — Навчалася у клінічній ординатурі в Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Інфекційні хвороби».
  • 24.04.2002 р. — Захистила у спецраді Д 26.614.01 при Інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України кандидатську дисертацію на тему: “Клініко-патогенетична оцінка структури кісткової тканини при гепатитах В і С” за спеціальністю 14.01.13 – інфекційні хвороби.

• 2002 р. — Нагороджена дипломом ІІ ступеня Всеукраїнської асоціації інфекціоністів «За кращу наукову роботу з клінічної інфектології».
  • 2005 р. — Учасник VІІ з’їзду інфекціоністів України, м. Тернопіль.
  • 2010 р. — Учасник VІІІ з’їзду інфекціоністів України, м. Вінниця.
  • 2015 р. — Учасник IX з’їзду інфекціоністів України, м. Тернопіль.
  • 2020 р. — Пройшла майстер-клас «Гепатит С в Україні: проблеми і перспективи», «Гепатит В: реалії та перспективи лікування в Україні», «Ехінококоз печінки».

• Член ГО “Всеукраїнська асоціація інфекціоністів”.

Лікар-інфекціоніст надає послуги

• консультація інфекціоніста;
  • діагностика коронавірусної інфекції (COVID-19).

Лікар-інфекціоніст займається лікуванням захворювань

• аденовірусна інфекція;
  • інфекції дихальних шляхів;
  • ентеровірусна інфекція;
  • гемофільна інфекція;
  • захворювання, спричинені золотистим стафілококом;
  • кашлюк;
  • риновірусна інфекція;