Шептуха Валентина Ивановна

Акушер-гинеколог
Врач высшей категории
Врач занимается выявлением и лечением заболеваний женской половой системы. Принимает пациенток с болезненными ощущениями в нижней части живота, нарушением менструального цикла. Для уточнения диагноза назначает УЗИ органов малого таза, кольпоскопию и лабораторные анализы. Успешно лечит эндометриоз, эндометрит, эрозию шейки матки и климакс.

29 августа '23г.
Високопрофесійний майстер своєї справи - Лікар від Бога, уважність до кожного пацієнта, використання сучасних знань і тенденцій в гінекології та акушерстві заради здоровʼя пацієнток. Вдячні та низький уклін лікарю Валентині Іванівні від усієї нашої родини! Найкращі рекомендації.
Tatiana
Лікар хороша, спокійна жінка. Все зрозуміло пояснила, за один прийом зробили всі аналізи. Видно, що кваліфікований лікар тому, що я була до цього у інших спеціалістів, тому можу порівнювати. Більш ніж задоволена прийомом. Рекомендую!
Мирослава
Лікар, сподобалася тим, що була дуже ввічливою і розуміючою. Не було, ніякої напруги в спілкуванні і якихось засуджень, яка була у інших фахівців. Вона, почала працювати над проблемою. І через декілька днів з'явилися перші результати.