Дослідження слуху камертоном в Києві (Оболонський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи в Оболонському районі
Консультація лікаря-сурдолога 750 грн
Діагностика слуху в немовлят методом отоакустичної емісії (ОАЕ) 750 грн
Знайдено 3 клініки

Большак Анна Андреевна
Лікар Хідіров, толковий спеціаліст і приємна людина
Дорошенко Олександра Дмитрівна
Доброго дня. Дуже ввічливий персонал. Лікар чудовий. Гарний підхід до дитини. Дуже задоволена від візиту. Рекомендую.
Купріянов Тимур Саітович
Лікар дуже сподобався. Спокійний, компетентний, дуже приємний, відповідав на всі поставленні питання (ще й в масці, чого не могла не зацінити). Наступну вакцинацію хотілось би робити дитині саме у нього.
Курієць Юлія
Ввічливий персонал клініки,лікарі хороші Прийом дуже сподобався. Особливо хочу відмітити лікаря УЗД Войтенко В.М
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Минская 2 1 м.Оболонь 17 6 м.Героев Днепра 14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Консультація лікаря-сурдолога 750
  • Повторна консультація лікаря-сурдолога 650
Київ вул. Йорданська, 17 А
м.Оболонь 6 2
  • Діагностика слуху в немовлят методом отоакустичної емісії (ОАЕ) 750
  • Експрес-діагностика слуху (без видачі результатів на руки пацієнту)
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Минская 2 1 м.Оболонь 20 5 м.Героев Днепра 15 10