Сторінка 3. Лікарі хірурги в Києві (Шевченківський район)

Хочу сказать огромное спасибо доктору Армине Кара-Казарян за мою новую красивую фигуру! Я делала сразу 2 операции: коррекцию мпг, липосакцию спины и боков и липофилинг ягодиц. После операции доктор всегда была со мной на связи и отвечала на все мои вопросы. Восстановительный период был длительный, но результат этого стоит! Всё выглядит прекрасно! Это так здорово! Совсем другое качество жизни! Спасибо ещё раз за вашу работу!
30 листопада '-1 г.
Айнада
Очень рада что сделала операцию именно у Арминэ Арменаковны. Получилась шикарная грудь, идеальный размер и форма. Врач очень внимательная , профессионал своего дела, знает как достичь лучшего результата . Рекомендую
30 листопада '-1 г.
Спасибо Вам большое за успешно проведенную операцию! Хотя прошло только 3 дня с момента проведения самой операции ,но я уже могу сказать что в принципе это то что я себе представляла ! Вы обладаете в полной мере навыками врача: надежность, внимательность, открытость, профессионализм! Мне было очень приятно с Вами познакомиться и я желаю Вам в дальнейшем успеха в Вашей работе !
28 липня '18 г.
Екатерина
Очень рекомендую.Прекрасный врач !делала грудь!очень довольна и операцией и квалификацией доктора,а также последующим моим наблюдением и выздоровлением!всем рекомендую!
18 квітня '18 г.
Хірург, ендоскопіст
Лікар - хірург, ендоскопіст. Проводить бронхоскопію, відеогастродуоденоскопію, відеоколоноскопія, УЗД органів малого таза, черевної порожнини, судин нижніх кінцівок. Спеціалізується на лікуванні патології органів шлунково-кишкового тракту, хірургія гриж, варикозної хвороби, доброякісних утворень м'яких тканин.
Хірург, пластичний хірург
Пластичний хірург виконує повний спектр медичних процедур по естетичної корекції обличчя і тіла. Надає послуги пластики живота, вушних раковин, повік і носа. Проводить ліпосакцію різних частин тіла. Також займається виконанням підтяжки. Веде консультативний прийом, спостереження за пацієнтом після операції.
Дитячий хірург
Спеціаліст Кондратенко Олександра Андріївна - лікар з 7-річним стажем роботи. Спеціалізується в галузі дитячої хірургії, має другу категорію. В обов'язки доктора входить консультативний прийом пацієнтів, які потребують допомоги хірурга. Лікар надає допомогу дітям із захворюваннями придбаного і природженого походження, які вимагають хірургічної корекції. Звернутися до фахівця можна для проведення планового або ургентного оперативного втручання. Володіє навичками виконання як малих операцій, так і порожнинних.
Мамолог, онкомамолог, онкохірург, онкодерматолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Доктор вищої категорії Бугайцов С. Г. проводить консультативні прийоми, обстежує пацієнтів на предмет злоякісних пухлин в області молочної залози. Глибоко компетентний у питаннях мамології, займається лікуванням онкологічних патологій жіночих грудей. Складає реабілітаційну програму для жінок, які пройшли курс терапії проти раку молочної залози, допомагає уникнути прогресування захворювання. Також спеціалізується на недугах, пов'язаних з психосоматичними розладами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Хірург, Онколог, Маммолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області хірургії, онкології, мамології та ультразвукової діагностики. Займається виявленням та лікуванням (хірургічним, медикаментозним) онкологічних патологій. Виконує операції під контролем УЗД. Проводить установку імплантуються венозних порт-систем.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Офтальмолог
Офтальмолог-хірург вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні хвороб сітківки. Займається ретинолога і мікрохірургічними втручаннями, проводить лазерну корекцію зору. Діагностує очні недуги за допомогою тонометрії, офтальмоскопії і скіоскопіі. Надає послуги лікування глаукоми, катаракти, блефаритов і кератитів. Підбирає окуляри і лінзи для контактної корекції зору. Видаляє сторонні предмети з ока.
Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург
Врач надає широкий спектр послуг за виготовленням: отоларингологія, хірургія та пластичесркая пластична На протязі 33 років успішно проводить пластику носа, корекція кончика. Действующий член Международного общества эстетических пластических хирургов. Систематично навчається в наукових зборах та конференціях з питань пластичної хірургії іо пластичної хірургії.
Отоларинголог, Хірург
Лікар спеціалізується на вроджених і набутих порушеннях з боку ЛОР-органів. Основна спеціалізація - лікування отиту, ларингіту, фарингіту, гаймориту. Спеціаліст проводить прокол гайморових пазух, видаляє поліпи, мигдалини. Проводить планові оперативні втручання.
Офтальмохірург
Лікар-офтальмохірург, має вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується на рефракційної хірургії. Діагностує очні недуги за допомогою гониоскопии і скіаскопіі. Оперативним шляхом лікує косоокість. Проводить комплексну діагностику зору, коригує дефекти лазерним методом. Надає послуги вилучення чужорідних предметів з ока.
Флеболог, хірург
Лікар-флеболог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає консультаційні послуги з питань діагностування, лікування та профілактики різних порушень судинної та лімфатичної системи людини. Займається лікуванням різних захворювань вен (варикоз, тромбоз, тромбофлебіт і ін.) Як хірургічним, так і терапевтичним способом. Займається проведенням склеротерапії (в тому числі і пінної) і косметичної венектомія.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8