Посунько Артем Іванович

Дитячий хірург
Дитячий хірург Посунько Артем Іванович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань вродженого, запального, інфекційного, травматичного характеру. Надає допомогу при гострих хворобах, коли вирішується питання про проведення хірургічного втручання. Також призначає консервативне лікування, спостерігає за станом пацієнта і при необхідності коригує терапію. До компетенції лікаря входить аналіз результатів ультразвукового дослідження, ендоскопічних методів діагностики, рентгенографії, що дозволяє вибрати правильну тактику лікування. Звернутися до фахівця можна при апендициті, вроджені аномалії розвитку, кишкової інвагінації, орхіті, варикоцеле.

Артем Иванович золотой человек! Он умеет утешить родителей, которых огорошили, что ребенок родился с проблемами, а также помогает с дальнейшимлечением. То, что он делает, достойно самой высокой похвалы!
Анжела
Артем Иванович идет в мир с важнейшей миссией. Он спасает детей. Количество людей, которые по гроб жизни ему будут благодарны, просто не счесть. К этому числу людей относится и наша семья. Спасибо Вам огромное, за то что Вы есть и любите свою работу!