Сторінка 4. Лікарі діагности в Києві (метро Позняки)

Афина
Я каждый год делаю УЗИ органов малого таза. Всегда обращаюсь к Лилии Сергеевне. Меня полностью устраивает качественная диагностика по доступным ценам. Вдруг придется делать еще какое-нибудь УЗИ, буду обращаться сюда. Так что рекомендую.
14 липня '18 г.
Тіна
У Ковалеренко Лілія я робила ультразвукову діагностику. Обладнання нове, лікар кваліфікований. Надані послуги мені повністю влаштували. Хочу також відзначити доброзичливе і толерантне ставлення. Дякую.
12 липня '18 г.
Наталія
Чудовий лікар, швидко та якісно!
20 лютого '18 г.
Делали с мужем снимок. Быстро, качественно, не дорого, без очереди. Врач внимательный, пясняет все моменты. Умница. Спасибо.
01 січня '17 г.
Рентгенолог
Лікар-рентгенолог, спеціалізується на проведенні рентгенологічного дослідження. В роботі використовує контрастну речовину для кращого і більш чіткого зображення певних елементів. За результатами досліджень становить лікарський висновок. До Антону Михайловичу звертаються при переломах кісток, травмах кінцівок, захворювання дихальної системи, захворюваннях суглобів, при проблемах з різними відділами хребта. Має навички роботи на сучасному обладнанні.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар рентгенолог, діагност першої кваліфікаційної категорії з великим практичним досвідом роботи. Спеціалізується на проведенні ультразвукових дослідженнях органів малого таза, черевної порожнини. Діагностує стан сечового міхура, щитовидної залози, нирок. Ковалеренко Лілія Сергіївна автор 5 медичних наукових робіт. Є членом Асоціації фахівців ультразвукової діагностики України.
УЗД-фахівець
Лікар УЗД-діагност, проводить ультразвукову діагностику всіх залоз, м'яких тканин, судин шиї та голови, суглобів, органів черевної порожнини і малого таза. Також проводить Еластографія. Є автором 2 патентів, співавтором 3 патентів.
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного, педіатричного та кардіологічного профілів. Здійснює прийом дорослих і дітей. Лікує синусит, бронхіт, пневмонію, гострі респіраторні вірусну інфекцію, артеріальну гіпертензію, аритмію, стенокардію, анемію і гастрит.
Київ вул. Срібнокільська, 12 м.Осокорки135м.Позняки128
Ендокринолог дитячий, лікар УЗД
Уролог, УЗД-специалист
Лікар Кічатий Сергій Вікторович має 24-річний досвід, кандидат медичних наук, має вищу категорію, спеціалізується на проблемах в урології. Лікар проводить ультразвукову діагностику органів сечостатевого тракту. Володіє навичками виконання малих хірургічних втручань (пластику вуздечки статевого члена, видалення папілом). Кічатий С.В. веде спостереження на всьому протязі вагітності при наявності патології урогенітальної системи. До фахівця звертаються для діагностики та лікування запалення сечового міхура, передміхурової залози, уретри, а також з метою отримання профілактичних порад для попередження інфікування і хронізації захворювань органів уровиделітельного тракту.
Рентгенолог-радіолог
Рентгенолог, спеціаліст з організації управління системою охорони здоров’я. Володіє методами рентгенографії, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії. Проводить дослідження голови, хребта та суглобів.
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії, займається виявленням патологій внутрішніх органів і систем, проводить дослідження на сучасному обладнанні. У компетенції Інни Володимирівни проведення УЗД, складання медичного висновку за результатами діагностики. До лікаря звертаються по напрямку вузьких фахівців, для дослідження стану органів черевної порожнини, серця, судинної або сечовидільної системи, дихальної системи, залоз внутрішньої секреції.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Терапевт, УЗД-фахівець
Доктор Сопічева І.А. володіє багатим досвідом в області терапії, відноситься до фахівців широкого профілю. Лікує інфекційні захворювання гострого характеру (кір, жовтяницю, тонзиліт, вітрянку краснуху), проводить консультаційні прийоми для дітей і дорослих. Діагностує вірусний і алергічний риніт, становить персональний терапевтичний план для кожного пацієнта. Надає допомогу в боротьбі з харчовими отруєннями. Володіє методикою проведення УЗД внутрішніх органів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Київ вул. Анни Ахматової, 46 м.Позняки215м.Осокорки186
УЗД-фахівець
Діагност другий лікарської категорії, спеціалізується на рентгенологічних і ультразвукових дослідженнях. Виконує УЗД органів травного тракту і сечостатевої системи, бере участь в діагностиці ендокринних патологій. Консультує, пояснює пацієнтам деталі процеудури перед дослідженням, забезпечує підготовку хворих до діагностики, також розшифровує її результати.
Київ вул. Анни Ахматової, 31 м.Позняки85м.Осокорки2410