Сторінка 3. Лікарі ендокринологи в Києві (Оболонський район)

Очень благодарна Дмитрию Андреевичу за профессионализм, быстро и правильно поставленный диагноз, назначенное лечение и рекомендации сыграли огромную роль. Так как своевременное лечение помогло избежать непоправимого. С нашим диагнозом очень важно именно своевременно или потом не исправить. Отдельно отмечу внимательность и доброту, всем рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Виталик
Кваченюк Дмитрий Андреевич - отличный эндокринолог. Благодаря ему, мне удалось побороть ожирение. Сейчас мой вес в норме. Спасибо.
21 січня '20 г.
Ендокринолог
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на лікуванні захворювань щитовидної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз, тиреоїдит, нетоксичний вузловий зоб), гіпофіза, надниркових залоз, паращитовидних залоз, дисгормональних порушень статевої системи, порушень обміну речовин, цукрового діабету, ожиріння. Автор 13 наукових статей.
Хірург, онкохірург, ендокринолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом3 онлайн записи
Терапевт, ендокринолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з патологіями травної, сечовидільної та серцево-судинної систем. Спеціалізується на лікуванні хвороб ендокринологічної системи. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, ультразвукове дослідження внутрішніх органів та рентген.
Ендокринолог, лікар УЗД
Лікар проводить діагностику та лікування ендокринних порушень, до яких можна віднести гормональний дисбаланс, порушення вуглеводного обміну (цукровий діабет), захворювання щитовидної залози (тиреотоксикоз, гіпотиреоз, аутоімунний тиреоїдит, вузловий зоб). До лікаря ендокринолога можна звернутися з питань ожиріння та харчової непереносимості.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ендокринолог