Сторінка 2. Лікарі онкологи в Києві (метро Лук'янівська)

Валентин Геннадиевич
После обследование в местной больнице, поставили подозрение на онкологическое заболевание. Уже и назначили курс лечения. Я решил не спешить и сдал в другой лаборатории анализы, а также обратиться к онкологу с современным опытом Беликовой Анны. После осмотра, проведения всех нужных обследований, и анализов с нескольких независимый лабораторий, мой диагноз, поставленный в поликлинике не подтвердился. Спасибо внимательной и профессионализм.
16 січня '20 г.
Онкохірург, Онкогінеколог, хірург
Лікує онкологічні захворювання органів черевної порожнини та малого тазу, заочеревинного простору, м'яких тканин. Проводить хірургічні операції.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Онколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень. Проводить повну оцінку стану пацієнта за допомогою лабораторних та інструментальних методів дослідження. Проводить терапію гострого лейкозу, міоми, фіброми, дисплазії шийки матки.
Клінічний онколог, хімієтерапевт
Лікар проводить консультування та супровід онкологічних хворих, лікує рак легень, шлунку, підшлункової залози, нирок , печінки, жовчних проток, молочної залози.