Лікарі онкологи (Онколог-мамолог) в Києві (метро Лук'янівська)

Отличный специалист, внимательно относиться к пациентам.
21 березеня '18 г.
Арина
Сергей Георгиевич диагностировал мастопатию у подруги, назначил лечение. Уже через месяц узлов в груди уже не было. Прекрасный специалист.
10 грудня '16 г.
Уважний і кваліфікований лікар, так його мені рекомендували. Тепер можу особисто підтвердити цю думку інших пацієнтів. Дякую за допомогу, Євген Юрійович!
19 грудня '16 г.
За консультацией к маммологу обращалась сразу после родов, когда у меня начались проблемы с кормлением грудью. На осмотре врач выявила воспаление ткани молочной железы, после чего помогла разработать грудь и назначила курс эффективной терапии. Спасибо за помощь!
04 листопада '16 г.
Мамолог, онкомамолог, онкохірург, онкодерматолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Доктор вищої категорії Бугайцов С. Г. проводить консультативні прийоми, обстежує пацієнтів на предмет злоякісних пухлин в області молочної залози. Глибоко компетентний у питаннях мамології, займається лікуванням онкологічних патологій жіночих грудей. Складає реабілітаційну програму для жінок, які пройшли курс терапії проти раку молочної залози, допомагає уникнути прогресування захворювання. Також спеціалізується на недугах, пов'язаних з психосоматичними розладами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Онколог, онкодерматолог, онкохірург
Лікар-онколог, онкодерматолог, онкохірург вищої категорії. Спеціалізується на лікування захворювань: мастодиния (біль у грудях), мастити різної природи, мастопатія (фіброаденома молочної залози), доброякісні пухлинні утворень молочнйо залози, рак молочної залози, рак органів травлення. Євген Юрійович має опубліковані наукові статті в журналах «Онкологія» і «Клінічна онкологія».
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8