Сторінка 6. Лікарі гінекологи в Києві (Голосіївський район)

Очень хороший врач. Всегда на связи, внимательная и опытная.
30 листопада '-1 г.
Як на мене просто відмінний спеціаліст! Уже декілька разів була на прийомі у Катерини Дмитрівни. У лікаря, свій, не стандартний погляд та підхід до вирішення проблем. Чи буду звертатися надалі-однозначно. Рекомендую, не пошкодуєте!
10 лютого '20 г.
Ніна
Хороший, уважний та чуйний спеціаліст. Не дивлячись на те що лікар молодий, але одразу видно що справжній знавець своєї справи. прийомом залишилася повністю задоволена. Буду звертатися і надалі. Рекомендую усім знайомим та родичам!
22 березеня '20 г.
Наталья Васильевна не раз оказывала мне помощь, всегда прислушивается к мнению пациента, доброжелательна. В кабинете у нее чистота и порядок, соблюдается стерильность манипуляций. В общем Яремчук серьезно относится к работе, ей можно доверять.
10 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Здійснює діагностику і лікування захворювань шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу. Володіє навичками проведення кольпоскопії, біопсії.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Бойко Юлія Миколаївна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології та ультразвукової діагностики. Проводить обстеження, профілактику, лікування захворювань і патологій жіночих статевих органів. Надає консультації вагітним, спостерігає за станом плоду і майбутньої мами на всіх етапах вагітності. Займається установкою і видаленням внутрішньоматкової спіралі, проводить УЗ-дослідження плоту і органів малого тазу, проводить процедуру відеокольпоскопії.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань. Надає професійну допомогу із збереженням репродуктивного здоров'я жінки. Веде прийом хворих, виконує профілактичні гінекологічні огляди, надає консультативну допомогу. У своїй роботі застосовує кольпоскопію, УЗ-діагностику, малоінвазивні лікувальні процедури. Для лікування і профілактики використовує передові методики, клінічно апробовані сучасні препарати.
Акушер-гінеколог
Спеціалізується на лікуванні онкогінекологічних патологій, передпухлинних захворювань жіночої репродуктивної системи. Автор і співавтор понад 50 наукових статей.
Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії, фахівець в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Займається патологіями шийки матки, ендокринними порушеннями, запальними та інфекційними жіночими захворюваннями. Зокрема, лікує ерозію, дисплазію шийки матки, ендометрит, ендометріоз, хламідіоз, уреаплазмоз, безпліддя. У своїй лікарській практиці застосовує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, класичні та малоінвазивні методики хірургічного лікування.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Гінеколог, лікар УЗД
Займається діагностикою та лікуванням порушень менструального циклу, інфекційних і запальних захворювань жіночих статевих органів, кліматичних розладів. Проводить УЗ-діагностику дорослим і дітям.
21 рік досвіду
Діагностика, лікування гінекологіескіх патологій.
Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
21 рік досвіду
Доктор Багатько Ольга Володимирівна займається профілактикою і лікуванням патологій в області гінекології, акушерства, проводить медичний супровід вагітності. Веде прийом і огляд пацієнтів, призначає діагностичні дослідження і медикаментозне лікування. Має першу категорію кваліфікації в області репродуктології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Гінеколог
Доктор Поплавська Світлана Іванівна - гінеколог, лікар першої категорії. Протягом 10 років допомагає жінкам в питаннях планування вагітності. Розробляє індивідуальні схеми відновлення менструального циклу. Лікує патології шийки матки, запальні процеси репродуктивної системи. Видаляє дрібні новоутворення в області геніталій. Здійснює впровадження внутрішньоматкових спіралей. Консультує з питань контрацепції. Займається перериванням небажаної вагітності.