Сторінка 2. Лікарі косметологи в Києві (метро Голосіївська)

Досвідчений лікар, який чудово консультує і уважно ставиться до пацієнта. З усіх питань детально поговорили і вибрали грамотне лікування. Поліпшення я помітила уже на наступний день лікування. Цілком всім задоволена! Спеціаліста раджу!
03 лютого '20 г.
Марія
Чудово! Дуже уважний і професійний лікар! Процес лікування, не дивлячись на настільки короткі 2 дня, увінчався позитивними результатами. Я просто в захваті. Обов'язково прийду повторно! Рекомендую усім знайомим та друзям.
20 березеня '20 г.
Приємно порадувало якість сервісу клініки. Окрема подяка лікарю Вікторії Андріївні за увагу і докладну професійну консультацію. Чітко поставлена, та сформована професійна думка. Консультацією більш ніж задоволена. Рекомендую!
03 березеня '20 г.
Тамара
Сьогодні була на першій консультації у Людмили Олександрівни. Дуже сподобалося! Приємна в спілкуванні, все говорила по суті, дала рекомендації і все пояснила, що мене цікавило, прийомом задоволена. Безперечно рекомендую цього спеціаліста!
03 березеня '20 г.
Косметолог
У компетенції фахівця лазерна біоревіталізація, лазерне лікування оніхомікозу, карбоновий пілінг, лімфодренажний масаж обличчя.
Київ вул. Велика Китаївська, 10а м.Деміївська174м.Голосіївська3016м.Видубичі3915
Косметолог
Є висококваліфікованим фахівцем в індустрії краси.
Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри. Виконує дерматоскопію, видаляє шкірні новоутворення. Проводить ін'єкційні процедури, пілінги та масаж обличчя. Приймає пацієнтів з акне, розацеа, контактним дерматитом, екземою, псоріазом, себорейним дерматитом та іншими патологіями.
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б м.Голосіївська55
Дерматовенеролог, трихолог, косметолог