Сторінка 2. Лікарі косметологи в Києві (метро Дарниця)

Кристина
Внимательный доктор и доступные по ценам услуги гинеколога . Я доверилась профессионалу и получила результат. Если будет дочка, назову в честь клиники Лидией
18 травня '18 г.
Очень тактичная доктор, на приеме внимательно меня выслушала, провела осмотр и назначила лечение, которое мне помогло выздороветь в очень короткие сроки. Большое спасибо за оказанную помощь!
14 лютого '17 г.
Роза
На прошлой неделе посещала Наталью Юрьевну для сеанса мезотерапии. Я в восторге, результаты оказались даже лучше, чем я думала. Всем рекомендую отличного врача.
16 грудня '16 г.
Инесса
"По врачам" честно ходить не люблю, но Галина Валерьевна никогда лишнего не посоветует, быстро проводит осмотры и вообще является приятной и отзывчивой женщиной. Рекомендую ее как лечащего врача
12 вересня '16 г.
Косметолог
Лікар Гоцька Наталія Юріївна, спеціалізується в області косметології. Проводить процедури по догляду за обличчям і тілом. Надає послуги чистки особи, пілінгу, мезотерапії і ін.
Консультація бесплатно
Київ пр-т Павла Тичини, 22 м.Лівобережна3911м.Дарниця5210м.Позняки15
Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Мельгунова Галина Валеріївна має вищу кваліфікаційну категорію в акушерстві та гінекології. Спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики. Консультує, оглядає за допомогою кольпоскопа, робить УЗД органів сечостатевої системи при підозрах на патології, а також на певних термінах вагітності. Також застосовує діагностичне вишкрібання і пайпель-біопсію. Лікує жіноче безпліддя, запалення і інфекції, займається терапією недуг молочних залоз. Проводить аборти. Володіє технікою проведення і успішно використовує в лікуванні кріотерапію.
Консультація от 210 грн.
Київ вул. Андрія Малишка, 31 м.Чернігівська102м.Лісова387м.Дарниця256
Тріхолог, дерматокосметолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6 м.Лівобережна116м.Дарниця296
Дерматолог-косметолог, трихолог
Лікар займається виявленням та лікуванням шкірних захворювань. Виконує пілінги, кріомасаж, ультразвукову та механічну чистку обличчя. Спеціалізується на біоревіталізації, мезотерапії та локальній корекції жирових відкладень. Лікує акне і постакне, розацеа, дерматити та демодекоз.
Косметолог
Спеціаліст виконує різні косметологічні маніпуляції. Проводить чистку обличчя, атравматичну чистку обличчя, ультразвукову чистку обличчя та пілінги. Консультує з питань догляду за шкірою обличчя та тіла. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах і майстер-класах з косметології.
Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування та діагностики хвороб шкіри, волосся і нігтів. Закінчила Національний Медичний Університет імені О.О.Богомольця.
Дерматовенеролог, косметолог, спеціаліст з контурної пластики
Лікар здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями шкіри. Спеціалізується на контурній пластиці, ботулінотерапіі, плазмотерапіі різної складності. Лікує акне та постакне, розацеа, себорейний дерматит, атопічний дерматит. Консультує з питань домашнього догляду за шкірою обличчя. Виконує пілінги різної складності, чистку шкіри обличчя.