Сторінка 2. Онкологи в Запоріжжі

Екатерина
Обратилась по поводу крупной бородавки на шее к Чешенко. Грамотно выполнил удаление, полтора месяца прошло, практически не осталось следов.
13 серпня '16 г.
Анна Валентиновна
Большой поклон Дмитрию Вячеславовичу за успешно проведенную операцию внучке! Замечательный специалист и человек. Боюсь даже думать, что бы мы без его помощи делали.
05 серпня '16 г.
Спорный был случай у меня с постановкой диагноза. Консультировалась и обследовалась у Сирика, очень компетентный онколог.
07 жовтня '16 г.
Віра
Юрій Віталійович чудовий лікар-онколог. Завдяки його вчасному втручанню мені вдалося уникнути тяжкого захворювання. Дякую за такий професіоналізм в роботі і добре ставлення!
06 вересня '16 г.
Антон
С «плачевным» результатом дерматоскопии обратился к Юрию Витальевичу. Доктор очень внимательный, все подробно объяснил, быстро и практически безболезненно установил диагноз за короткий срок. Лечение лазером очень порадовало, новообразование исчезло без следа. Буду наблюдаться только у вас.
19 лютого '17 г.
Анжела
Незважаючи на мій єдиний візит до Брезицького, мені здалося, що доктор прекрасно орієнтується в своїй спеціалізації. Тільки хороші враження від цього онколога.
11 травня '16 г.
Косметолог, Онколог, дерматовенеролог
Доктор Масько Анна Віталіївна спеціалізується в області косметології, онкології, дерматовенерології. Лікар проводить консультаційний прийом пацієнтів, надає послуги контурної пластики, мезотерапії, корекції різних проблем тіла та обличчя. Косметолог займається питаннями лазерної та інших нехірургіческіх методик омолодження, здійснює процедури Плазмоліфтінг, різних видів пілінгу і апаратної косметології.
Хірург, онколог, мамолог
Спеціалізується в області мамографії, застосовує консервативне лікування мастопатії, на основі європейських технологій профілактики раку. В роботі орієнтується на сучасні методи профілактики раку. Проводить косметичні операції при доброякісних пухлинах молочних залоз. Володіє сучасними методиками лікування раку молочної залози, які включають хірургічні та лікарські методи лікування.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський
Онколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкозахворювань. Виконує трепанобіопсію молочної залози, ультразвукове дослідження щитовидної залози, молочних залоз, м'яких тканин та органів черевної порожнини. Складає план лікування онкозахворювань з урахуванням супутніх патологій та результатів лабораторних аналізів.
Консультація от 250 грн
Запоріжжя вул. М. Гончаренка, 13 А р.Вознесенський