Оберіг, центр краси і здоров'я

5.0
Запоріжжя, проспект Соборний 135, готель Інтурист 6й поверх кабінет 620, 628.
р.Олександрівський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Центр краси і здоров'я "Оберіг" спеціалізується в області остеопатії, різних технік масажу. Прийом пацієнтів веде спеціаліст вищої категорії.

Медичний центр надає послуги:

• масаж: точковий; загальний; класичний; вакуумний; лімфодренажний; апаратний; пневмомассаж;
  • електростимуляція м'язів;
  • обгортання;
  • інфрачервона сауна;
  • релаксаційні процедури на спеціальній роликовій ліжка;
  • лікувальна фізкультура;
  • косметологічні процедури;
  • антицелюлітний комплекс.

Переваги приватного центру здоров'я - підбір індивідуальної програми терапії, застосування великої кількості технік, розслаблююча атмосфера, гнучка система оплати, акції, купони.

Оберіг, центр краси і здоров'я, вартість послуг:

• Міостимуляція загальна, 1 сеанс (40 хвилин)
  • Міостимуляція області живота, 1 сеанс (40 хвилин)
  • Пресотерапія (руки, ноги, живіт), 1 сеанс
  • Пресотерапія (руки, ноги, живіт), 10 сеанс
  • Інфрачервона сауна, 1 сеанс (30 хвилин)
  • Роликове ліжко, 1 сеанс (40 хвилин)
  • Лікувальний масаж при запамороченні
  • Лікувальний масаж при мігрені
  • Лікувальний масаж при шумах у вухах
  • Лікувальний масаж при головному болі
  • Лікувальний масаж суглобів
  • Лікувальний масаж спини
  • Лікувальний масаж м'язів
  • Лікувальний масаж при міжреберної невралгії і нейропатії
  • Лікувальний масаж для поліпшення серцевого ритму
  • Вісцеральний масаж (при гастриті, гастродуоденіті, застої жовчі)
  • Лікувальний масаж при судоми в м'язах
  • Лікувальний масаж при хронічних захворюваннях дихальних шляхів
  • Лікувальний масаж при циститах
  • Лікувальний масаж однієї області (тривалість 30 хвилин)
  • Комплексний лікувальний масаж (тривалість 1 година)
  • Комплексний лікувальний масаж (тривалість 1,5 години)
  • Лікувальний масаж при атопічної бронхіальній астмі

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Леночка отличный специалист, мастер своего дела. Очень позитивный человек, рекомендую.
Лиля
Делаю массаж у Елены Ткаченко уже несколько лет, очень довольна качеством работы, внимательным отношением и полезными рекомендациями. Рекомендую как хорошего специалиста.
Надежда
Елена - лучший массажист , к которому я обращалась когда либо. Обладает различными техниками массажа. Видно что талант от Бога. После курса массажа забыла о головной боли, улучшилось общее самочувствие. Очень рекомендую.
Альбина
Лучший массажный салон в городе Запорожье. Все массажисты - профессионалы своего дела. С большим удовольствием бегу к вам на массаж и всем советую!
Жанна
Самый лучший массаж, который мне делали! Рекомендую! Очень довольна!!!!
Очень понравился курс массажа. Даже синяков не осталось. Клёво! Хоть буду теперь знать куда идти!!!!!!!! Спасибо!
Вера
Прошли курс массажа, очень довольны, Елена высококвалифицированный специалист. Всем рекомендуем.
лариса
30 квітня '17р.
врачи поставили диагноз эписиндром .долго мучилась принимая лекарства попала к лене и сразу улучшилось общее состояние отказалась от таблеток прошла бессонница и прекратились приступы это просто чудо спасибо большое елена анатольевна
Юрий
Супруга буквально не вылазит с сеансов массажа у Ткаченко. Говорит, что лучше специалиста не найти, отличный сервис и стоимость услуг радуют.
Прекрасный массажист, золотые руки, потрясающие ощущения. И просто замечательная женщина, с которой приятно общаться.
Консультация хорошая, приятно общаться.
Елена Анатольевна – лучший специалист по массажу из тех, к которым мне приходилось обращаться. После процедур у нее обретаю вторую молодость.
Анастасия
Проходила курс лечебного массажа. Всем довольна.
Антицеллюлитный массаж помог избавиться от живота. Теперь тело практически идеальное)))
06 травня '16р.
Была на первом сеансе массажа, с удовольствием готовлюсь на второй!
Зверніть увагу на інші клініки:
Проконсультуватися зі кваліфікованим сімейним лікарем у Запоріжжі можна у приватному кабінеті Family Doctor. Тут надає консультативну допомогу Солодун Анна Іванівна з 8-річним досвідом роботи. В обов'язки лікаря входить аналіз скарг, огляд, обстеження пацієнта, після чого фахівець визначає лікувальну тактику, дає рекомендації щодо попередження загострення хронічної патології та розвитку ускладнень.
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
7,2
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,4
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.