Олійник Наталія Сергіївна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Асистент
Кандидат медичних наук, спеціалізується на комплексному усунення патологій репродуктивної системи. Розробляє індивідуальний план ведення вагітності. Допомагає в плануванні, працює з гормональної корекцією. Володіє сучасними технологіями проведення омолоджуючих процедур інтимних зон.

Была у Олейник Н.С. Сразу видно квалифицированный специалист. Выслушала, провела тщательный осмотр и назначила необходимое, без излишеств. Чувствую, что нахожусь в надежных руках! Спасибо!
Тетяна
Гарна европейска клініка, зручно, чисто професійний та привітний персонал Велике дякую найкращому лікарю гінекологу Олійник Н.С.
Хочу выразить благодарность врачу акушеру-гинекологу Олейник Наталье Сергеевне за высокий профессионализм, внимательное и доброжелательное отношение к пациентам, за терпение и подробные ответы на все вопросы и за Ваше всегда хорошее настроение! Мне была проведена гистерорезектоскопия, удаление полипов. Операция прошла успешно, без проблем и последствий. Спасибо, Вы профессионал своего дела !
Профессиональный подход!! Благодарю доктора Олейник Наталью Сергеевну,прием спокойно, комфортно . Очень умный доктор ! Рекомендую.
Все на высшем уровне! Все комфортно,чисто,современно, очень внимательный персонал, приветливые доктора. спасибо большое Олейник Н.С. за подробную и внимательно консультацию!
Надежда
Была у Олейник Натальи Сергеевны на проф.осмотре. Все очень понравилось, компетентный доктор, очень вежливая и внимательная! Вежливый персонал и очень приятные девочки на ресепшн! Всем рекомендую!
Ксения
Очень хорошая Клиника европейского формата ! Рекомендую доктора Олейник Н.С.

• 2006 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2014 р. — 2-а Європейська конференція ON BIOLOGY AND MEDICAL SCIENCES (Австрія).
  • 2018 р. — міжнародний симпозіум "Теорія і практика репродукції людини" (Дніпро).
  • 2018 р. — тренінг "Природжена зона трансформації. LSIL і HSIL з розширенням на стінки піхви. Діагностика і лікування" (Київ).
  • 2019 р. — конференція "Рак шийки матки в практиці акушера-гінеколога. Все, що необхідно знати" (Київ).
  • 2019 р. — науково-практичний інтенсив "Від вульварных дерматозів до неоплазії. Спірні питання діагностики і лікування" (Дніпро, 2019).

• Українська асоціація репродуктивної медицини.
  • Українська асоціація кольпоскопії і цервикальної патології.
  • Асоціація акушерів-гінекологів Запорізької області.
  • Всеукраїнська асоціація гінекологічних онкологів.