Лікарі психотерапевти в Одесі (Київський район)

Очень приятный и добрый человек. Шикарный специалист, действительно помог.
30 листопада '-1 г.
Мой муж страдал от алкоголизма. Никакие методы лечения не помогали. Уговорила его пойти к Василию Васильевичу. Результат меня просто поразил. Такое, наверное, только в сказке бывает. Не знаю, что там делал с моим мужем доктор Роша, но муж перестал употреблять спиртное. Советую всем отличного специалиста.
19 лютого '17 г.
ольга
Огромное спасибо за то что буквально спас меня
09 січня '17 г.
ольга
Огромное спасибо за помощь!!!!!!
09 січня '17 г.
Нарколог, психіатр
Лікар-нарколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на комплексному лікуванні аддикций, тобто залежностей, будь-якого роду. Лікує алкоголізм, наркоманію, ігроманію. Крім того, веде прийом пацієнтів, які страждають від депресій і неврозів. Компетентний в областях дитячої та дорослої психіатрії. Проводить кодування.
Психотерапевт, невролог
Лікар психотерапевт, невролог Павленко Тимофій Вікторович спеціалізується на профілактиці у наркології, на вивченні формування залежності. Проводить сімейне консультування, екзистенціальну і глибинну психотерапії.
Психолог, психотерапевт
Психолог, психотерапевт
Лікар Дятлова Ірина, спеціалізується на клінічній психології та психотерапії. Виконує лікування різних патологічних залежностей, надає допомогу в подоланні травмуючих стресових ситуацій. Має другу кваліфікаційну категорію.
Одеса вул. Дмитра Донського, 2 А/7 р.Київський