Лікарі кардіологи в Одесі (Київський район)

Балый Диана
Прекрасный кардиолог! Очень внимательный по отношению к человеку и его проблеме....Правильный подход во всём...Диагност высшего класса!
30 листопада '-1 г.
Мне очень нравится этот доктор. Помогла лечить последствия ковида у меня и моей взрослой дочери. Очень отзывчивая и думающая.
30 листопада '-1 г.
Марченко
Приходили з матір'ю на прийом до цього лікар. Все дуже сподобалося. Вона детально опитала, та уважно обстежила маму. Поставила діагноз, та призначила лікування. Мені все дуже сподобалося, особливо робота фахівця. Рекомендую!
02 березеня '20 г.
Маркіян
Досить тривалий час лікуюся у цього лікаря. Так як хворію гіпертонічною хворобою, доводиться часто звертатися до неї за допомогою Хочу сказати що це дуже хороша людина та лікар. Але перш за все лікар. Вона завжди знає що порадити, і ці поради діють. Дякую!
08 лютого '20 г.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К р.Київський
Кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії серцево-судинних патологій. Займається розробкою профілактичних заходів щодо їх попередження. Лікує гіпертонічну хворобу, вроджені вади серця, ішемічну хворобу серця, аритмію, стенокардію та наслідки інсультів. Бере активну участь в конференціях та семінарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Кардіолог
Лікар спеціалізується на виявленні та комплексному лікуванні патологій серцево-судинної системи. Виконує електрокардіографію, займається розшифровкою результатів ЕКГ. Лікує гіпертонічну хворобу, стенокардію, вроджені та набуті вади серця, аритмію й передінфарктной стан.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Одеса вул. Академіка Вільямса, 59 К р.Київський