Сімейні лікарі в Одесі (Київський район)

Хороший врач
30 листопада '-1 г.
Кира
Давно знаем Татьяну Петровну и ни разу не усомнились в ее высокой квалификации и умении поддержать человека. Лечит всю нашу семью, то от бронхита, то от отравления, то желудок прихватит. Она дает дельные советы, без них мы не знаем, что и делали б. Врач с большой буквы, побольше б таких. Рекомендуем всем, кому дорого их здоровье.
23 лютого '19 г.
Оля
Ходим к Екатерине Николаевне всей семьей. Что я могу сказать? Очень классный и понимающий врач. Всегда найдет причину плохого самочувствия и поможет восстановиться. Ее любят и взрослые и дети.
12 липня '18 г.
Наташа
Екатерина Николаевна настоящее солнышко. Как же хорошо она относится к деткам. Мне очень нравится ее подход. Такая милая женщина, при этом ее профессионализму могут позавидовать многие!
22 липня '18 г.
Сімейний лікар
41 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Демиденко Тетяна Петрівна — сімейний лікар. Спеціаліст загальної практики, надає кваліфіковану допомогу пацієнтам незалежно від їхньої вікової категорії. Приймає у лікувально-консультативному режимі. Спеціалізується на захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання, серцево-судинної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Педіатр, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар Скрипник Катерина Миколаївна — педіатр, сімейний лікар. Досвід роботи 8 років. Спеціалізується на загальних патологіях у дитячому і дорослому віці. Здійснює профілактичний прийом дітей першого року життя. Спеціалізується на захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання, сечостатевої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Сімейний лікар